Auto Parts Logo
Yazdır

Romoss Ranger 95 İle Yol Boyunca Kesintisiz Teknoloji

Romoss Ranger 95 İle Yol Boyunca Kesintisiz Teknoloji

Teknoloji severlerin tercihi Romoss mobil şarj ünitelerinin Ranger 95 araç tipi modeli ile güç ve teknoloji hep yanınızda. 

Romoss’un Ranger 95 araç tipi modeliyle; aracınızda telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve uyumlu diğer tüm teknoloji ürünlerinizi şarj edebilirsiniz. Şarj etme süresi ve gücü itibariyle fark yaratan Romoss Ranger 95’i aracınızın çakmak çıkışına bağlamanız yeterli.  Ranger 95; ikili çıkış, geniş uyumluluk, eş zamanlı şarj edebilme özelliklerine sahiptir. 

Beyaz renk ve ergonomik tasarımıyla seyir boyunca teknolojik şıklığınıza da bütünlük katan Romos Ranger 95 yanınızdayken, yol boyunca gücünüz hep tam. 

*Romoss markalı mobil şarj üniteleri, 3 milyon Dolar’a kadar garantili ödeme vaadi ile fark yaratır. 

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 51.5 $+KDV

Romoss Hakkında:

Dünya genelinde 40’ı aşkın ülkede satış ve servis hizmetiyle yer alan Romoss, mobil şarj üniteleri alanında uzmandır. Yüksek kalite, iyi tasarım, garanti, enerji tasarrufu konularında ön plana çıkan Romoss kullanıcı dostu modelleriyle teknoloji severlerin günlük hayatını kolaylaştırma amacıyla hizmet vermektedir. Romoss’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü ERPA İLETİŞİM VE ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.’dir.