Auto Parts Logo
Yazdır

BSG Auto Parts, Eskişehir’de Ustalarla Buluştu

BSG Auto Parts, Eskişehir’de Ustalarla Buluştu

BSG “Doğru hizmet ve satış, doğru ürün bilgisi ile mümkündür” mottosundan yola çıkarak; BSG ürünlerini kullanan servis ve tamirhane noktalarına marka ve ürün eğitimleri vermektedir. BSG, bu kapsamdaki eğitimlerinin 2016 yılındaki sonuncusunu Eskişehir’deki ustalarla buluşarak gerçekleştirdi.

05-07 Aralık tarihleri arasında Eskişehir İli ve çevre illerden davet edilen ustalarla beraber Divan Hotel’de  gerçekleşen organizasyonda 3 Gün boyunca 260 ustaya BSG markası  ve ürünleri tanıtıldı. BSG’ nin kalitesini ilk ağızdan dinleyip sorularına yanıt buldukları bu samimi organizasyonun sonunda tüm misafirler, plaket ve sertifikalar ile onurlandırıldı.

Organizasyonun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Sayın Ümit Alan (Ümit Otomotiv) Oto Sanatkarlar Derneği adına teşekkürlerini, BSG ailesini temsilen BSG Pazarlama Yöneticisi Cansu Özen, BSG Satın alma Yöneticisi Serhat Aslan ve BSG Teknik Sorumlusu Şahin Azmak’ a verdiği plaketler ile iletti.

3 Farklı güne yayılan organizasyonda misafirleri ile sabah kahvaltısında buluşarak güne başlayan BSG, eğitimler sonrasında 3. günün akşam yemeği sonrası ustalar ile vedalaşarak 2016 yılının son teknik eğitimini noktalandırmış oldu. BSG Satınalma Yöneticisi Serhat ASLAN 2017 yılında da bu teknik eğitimlerin hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.