Auto Parts Logo
Yazdır

BSG Auto Parts’ın Sosyal Sorumluluk Projeleri Tüm Hızıyla Sürüyor

BSG Auto Parts’ın Sosyal Sorumluluk Projeleri Tüm Hızıyla Sürüyor

BSG Auto Parts Türkiye ekonomisine katkısının yanında sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalar ile de dikkat çekiyor. Eskişehir’de öğrenim gören lise öğrencilerine yönelik olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerini gerçekleştiren BSG, gençlerin gelişimine katkıda bulunuyor. Eskişehir’ de bulunulan 3 günlük süreçte Eskişehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Eskişehir Yunus Emre Meslek Lisesi ve Eskişehir Atatürk Mesleki ve Anadolu Lisesi öğrencilerine Serhat Aslan tarafından otomotiv sektörü ve elektrikli otomobil teknolojileri ile ilgili bilgi verildi. 

Eskişehir ilinde bulunan otomotiv bölümleri içeren Teknik Liselerin öğrencilerine yapılan planlamalar sonrasında BSG Satınalma Yöneticisi Serhat Aslan tarafından “SEKTÖREL BAKIŞ” adlı eğitim verildi. Eğitimin içeriğinde günümüze ait otomobil teknolojileri ve elektrikli araçlar konularına yer verildi.

Öğrenciler ile yapılan söyleşi esnasında günümüz araç satışları ve Yedek Parça Pazarı hakkında genel değerlendirmeler yapıldı. 

Eğitimin sonunda yer verilen soru cevap kısmından sonra teknik atölyeler ziyaret edilmiş olup alınan toplu fotoğraflar sonrasında tekrar görüşmek üzere okuldan ayrılış gerçekleştirildi.

Okul ziyaretleri sonrasında BSG Satınalma Yöneticisi Serhat Aslan, Toplumun ve ülkemizin gelişmesinin temel ihtiyacı olan eğitim, şirketimizin sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirdiği alanların başında geliyor. Kurumsal Sosyal Sorumluluk bilinciyle bu konudaki projelerimizi devam ettireceğiz” dedi.