Auto Parts Logo
Yazdır

BÜYÜK BAŞBUĞ BULUŞMASINDA İŞ BAŞKA EĞLENCE BAŞKA

BÜYÜK BAŞBUĞ BULUŞMASINDA İŞ BAŞKA EĞLENCE BAŞKA

Başbuğ Oto Yedek Parça, sektörün önemli tedarikçileri ile müşterilerini Büyük Başbuğ Buluşması'nda bir araya getirdi. 6 Nisan’da Başbuğ Oto Yedek Parça genel merkezinde gerçekleşen etkinlikte onlarca tedarikçi ile yüzlerce müşteri bir araya geldi. BSG Auto Parts, Federal Mogul, Schaeffler, Garrett, Opel, Aisin, Depo, Febi, Dayco, SKT, NGK-NTK, SKF, Pierburg, ZF, Sachs, Delphi, FTE, Supar, Kale, Turtel, Motus ve Silbak markalarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Merkez bina lojistik alanında, organizasyona özel olarak yapılan tasarım ile sanayi sitesi konsepti oluşturuldu. Öğle saatlerinde başlayarak gün sonunda biten organizasyonda Başbuğ tedarikçileri ile müşterilerinin sohbet tadında görüşmeler sağlayacağı ortamlar oluşturuldu. Konukların geleneksel lezzetlerin tadına baktığı gecede, Klasik otomobil Sergisi ile de bol bol fotoğraf çekilme imkanı sunuldu. Katılımcılar, #BuyukBasbugBulusması hashtagiyle fotoğraflarının çıktısını alarak, geceden küçük birer hatırayla ayrıldılar.

Başbuğ Grup İcra Kurulu Başkanı Halit Başbuğ yaptığı açılış konuşmasında “Henüz yolların kısıtlı, araçların sayılı olduğu günlerde başlayan yolculuğumuz, bugün dünyanın 63’ten fazla ülkesine ulaştı. Şüphesiz, bu yolculuk sizlerle birlikte bugünlere geldi. 2019 yılının ilk periyodunda sizlerin de desteği ve katkısı ile %51.8’lik bir büyüme sağlayarak, büyüme stratejilerimiz doğrultusunda gelişme gerçekleştiriyoruz…” diyerek Başbuğ Grup şirketleri olarak büyüme stratejilerine ve iş birliklerine yer verdi. Ayrıca “2019 yılında Groupe PSA'nın yedek parça dağıtımı konusundaki yeni stratejisi Distrigo’nun İstanbul Avrupa ve Ege Bölgesi yedek parça yetkili satıcısı görevini ihtiva edeceğiz.” diyerek sektör için önemli bir projenin bilgisini de paylaştı.

Günün ilerleyen saatlerinde Türkiye’nin en iyi perküsyon sanatçısı Gencer Savaş ve Bandosu, geceye özel olarak hazırlanan otomobil farlarından yapılan davulu ve lastiklerden oluşturulan trampetiyle dev bir sahne şovuna imza attı.

Organizasyonda eğlencenin zirve yaptığı saatlerde, Güldür Güldür programından tanınan Doğan Akdoğan, Onur Atilla ve Okan Çabalar Talk Şov’u katılımcılarla buluşarak keyifli anlar yaşanmasını sağladı.

“İş Başka, Eğlence Başka” sloganı ile başlayan gece, misafirlerin sürpriz hediyeleri alması ile geceye dair tüm katılımcılarda hoş bir seda kaldı.