Auto Parts Logo
Yazdır

Autopromotec’ten Motor Sporlarına Destek, 22 Mayıs’ta Motorlar Autopromotec İçin Çalışacak!

Autopromotec’ten Motor Sporlarına Destek, 22 Mayıs’ta Motorlar Autopromotec İçin Çalışacak!

22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde 28.kez kapılarını açacak Autopromotec Fuarı, İtalya Motor Sporları Federasyonu-ACI ve İtalya Otomotiv Sanayisi Tedarikçileri Derneği-ANFIA desteğiyle, Autopromotec Motorsport etkinliğini başlatıyor. 50 seneyi aşkındır, dünyaca ünlü bir çok motor sporları üreticisinin bulunduğu ‘’Motor Valley’’ bölgesinde servis, satış sonrası hizmetler, yan sanayi ve yedek parça konularını destekleyen fuar, bu yıl motor sporları sektörüne de giriş yapıyor.

‘’Damalı finish bayrağı’’ logolu etkinlik çerçevesinde, otomotiv yan sanayinin motor sporlarına hizmet eden firmaları, kendilerine ayrılan özel alan ve etkinlikler çerçevesinde fuar boyunca ziyaretçiler ile buluşacak.

2017 senesinde, 1.599 katılımcı ve 113.616 ziyaretçi ile, 50 yıldan fazla olan tarihinin, rekorlarının kırıldığı Autopromotec Fuarı, otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu uluslararası bir platform olarak öne çıkıyor. 

MOTORSPORLARI ÜRETİCİLERİNE ÖZEL ALAN!

Autopromotec Fuarına uzun yıllardır katılan otomotiv sektörünün uluslararası firmaları, yarış sporlarına yönelik buluş içeren tüm ürün ve hizmetleri, bu sene ilk defa hazırlanacak olan 31 no’lu salondaki özel alanda sergileyecek. Bu alanı gezen ziyaretçiler, son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, yarış arabalarını, pit bölgesini ve yarış ruhunu tam anlamıyla gözlemleyebilecek, aynı zamanda otomotiv sanayisinin yarış sporlarına hitap eden tüm özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları ve ar-ge çalışmaları yapan birimleri görme imkanı bulacak.  

Autopromotec Fuarı ile eş zamanlı yapılan ve büyük ilgi gören konferans programı AutopromotecEdu çerçevesinde, otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetler ve yarış sporlarının ortak noktaları olan, güvenlik, güvenirlik ve performans gibi konular, 22-24 Mayıs tarihleri arasında yapılacak farklı seminerlerde bilimsel açıdan ele alınarak, tartışılacak. Bu seminerlerde, hem katılımcı, hem ziyaretçi hem de ar-ge yapan eğitim kurumları için, bir çok yeniliğin ön plana çıkması bekleniyor

YENİ HOLLERLE REKOR BÜYÜKLÜKTEKİ FUAR

Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, rekor düzeyde katılım ve ziyaretçi bekleniyor. Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı”, İtalya’nın Bologna Şehrinde, 22 Mayıs 2019 tarihinde kapılarını açacak.