Auto Parts Logo
Yazdır

MAHLE Aftermarket Teknik Seminerleri Devam Ediyor

MAHLE Aftermarket Teknik Seminerleri Devam Ediyor

27 Nisan ve 3 Mayıs tarihlerinde, Kayseri ve Denizli illerinde düzenlenen MAHLE Aftermarket Teknik Seminerlerine yaklaşık 120 kişi katılım gösterdi.

Ağırlıklı traktör araç grubunda yönelik olarak düzenlenen ilk organizasyon 27 Nisan'da Kayseri'de gerçekleşti. Rektifiye ve tamirci ustalarının büyük ilgi gösterdiği seminerde, MAHLE Ekibince şirketin geniş ürün portföyü tanıtıldı ve motor parçalarına dönük muhtemel arıza nedenleri üzerinde duruldu.

Ardından 3 Mayıs Cuma günü MAHLE Ekibi, Denizli’de binek, hafif ticari ve ağır vasıta araç gruplarında faaliyet gösteren ustalar ile buluştu. Ağırlıklı temanın filtre grubu olduğu bu organizasyonda MAHLE Aftermarket Teknik Ekibi ile ustalarımız karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak orjinal ekipman kalitesindeki MAHLE ürünlerinin son dönemde ortaya çıkan teknolojik üstünlüklerini değerlendirdi. Organizasyon tüm katılımcıların yer aldığı gala yemeği ile sona erdi.

Seminerlerin sonunda tüm konuklara kendileri için hazırlanan katılım sertifikaları ve hediye paketleri dağıtıldı.

Teknik seminerlerin ardından konuşan MAHLE Aftermarket Türkiye Satış ve Teknik Servis Müdürü Kadir Çilek, “MAHLE Türkiye olarak işinin erbabı ustalarımız ile bir araya gelmek ve onlar için yeni çözümler üretmek bizim için büyük bir mutluluk." dedi. Bu tip organizasyonlara, MAHLE'nin hem içten yanmalı motorlar hem de elektrikli araçlar için sunmuş olduğu geniş ürün portföyünü sahaya yakından anlatma imkanı tanıdığı için sene boyunca devam edeceklerini ekledi.