Allison şanzıman etiketli haberler

Allison tam otomatik şanzımanlar, sürekli dur kalk yapan şehir içi dağıtım araçlarında kullanılan doğal gaz motorları için ideal çözüm oluyor.

MAN Latin Amerika ile işbirliği içinde üretilen VW Constellation 26.280 6x4 model kamyon, Allison 3000 Serisi™ tam otomatik şanzıman ile sunuluyor.

Allison Transmission, 14-17 Nisan arasında İstanbul Expo Center’da düzenlenecek Busworld Türkiye’de, sınıfında en iyi yakıt tasarrufunu sunmak için tasarlanan yeni tam otomatik xFE modellerini tanıtacak. Yeni xFE modelleri, FuelSense®’in sunduğu tasarrufa ek olarak otobüslerde yüzde 7’ye varan ekstra yakıt ekonomisi sağlıyor.

Allison Transmission Holding A.Ş.’nin (New York Borsası: ALSN) FuelSense® yakıt tasarrufu teknolojisi Heavy Duty Trucking Dergisi tarafından sektörün en iyi 20 ürünü arasında seçildi.

Allison Transmission Holding A.Ş. (New York Borsası: ALSN) 2015 yılında birçok özel organizasyon ve etkinlikler ile yüzüncü yıldönümünü kutlayacağını duyurdu. 

MOL CY ve Allison, ENAFOR firmasının Allison donanımlı ağır hizmet tipi kamyonlar ile zorlu koşullardaki Sahra Çölü’nde petrol sondajı faaliyetlerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.  

Allison Şanzıman, 25 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Hannover’de düzenlenecek olan IAA Ticari Araç Fuarı’nda bugüne kadarki en geniş şanzıman yelpazesini sergileyecek.

Yakıt tasarruflu teknoloji paketleri, 2014 Teknolojik Yenilik Ödülü’nü kazanarak, benimsenen üretim politikasının verimlilik ve sürdürülebilirlik alanlarına bulunduğu katkıdan dolayı onurlandırıldı. 

Allison Şanzıman, en yeni yakıt tasarrufu teknolojisi paketlerini içeren FuelSense ürününü Busworld Turkey Fuarı’nda tanıttı. FuelSense’nin Avrupa tanıtımı 5-9 Mayıs tarihleri arasında Münih’te düzenlenen IFAT Fuarında gerçekleşti.