auto king etiketli haberler

Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING,  sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni açılan Siirt Servis Merkezi ve yenilenen Afyon, Sakarya ve Mersin servis merkezleriyle bugün Türkiye’nin 47 farklı noktasında hizmet veren Auto King, Afyon, Mersin, Siirt ve Sakarya illerinin yanı sıra çevre il ve/veya ilçelere de hizmet vermeyi amaçlıyor.  

Lider oto bakım ve onarım markası Auto King ile Gulf Sigorta, “Mini Onarım Hizmeti” anlaşmasını yenileyerek iş birliklerini güçlendirdi. İki şirket arasında yenilenen anlaşma kapsamında Auto King, mini onarım hizmeti kapsayan paketiyle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vermeye devam edecek.  

18 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Auto King, 2019 yılında ailesine katılan yeni üyelerinin eğitimlere verdiği önemi Genel Merkez Eğitim Akademi ile bir üst skalaya taşıyor.  Auto King iş ortaklarına verdiği 5 gün süren eğitim kapsamında; İş İdaresi, Mini Onarım, Mobil Parça Onarımı, Boyasız Göçük Düzeltme, Oto Bakım Koruma, Ön Cam Onarımı ve İç Döşeme Onarımı konularını katılımcılara simülatif olarak aktaran Auto King’in uzman eğitmenleri, teorik eğitimlerle de süreci destekliyor.  

Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, son teknolojiyle donatılan 7.800 m2’lik kapasiteye sahip yeni merkezinde hizmet vermeye başladı. Mini ve Mobil Parça Onarım konseptlerinin dünyadaki ve Türkiye’deki kurucusu AUTO KING, iş süreçlerindeki verimliliği maksimum seviyeye çıkarmak için yeni lokasyonunda araç sahiplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.  

Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası Auto King’de CEO ataması gerçekleştirildi. TEB Sigorta, Zurich Sigorta, Sigorta Dükkanım ve FU Gayrimenkul gibi şirketlerde uzun yıllar yöneticilik yapan sigorta sektörünün deneyimli isimlerinden Ertuğrul Bul, 07 Ağustos 2018 itibari ile Auto King’in CEO’su olarak göreve başladı.

120 bin m2 üzerinde kapalı alan ve yüksek teknoloji ile donatılmış servis merkezleriyle, Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veren Auto King, İstanbul Beylikdüzü’nde açtığı yeni şubesiyle birlikte hızla büyümeye devam ediyor  

Türkiye genelinde, tüm otomobil markalarının bakım ve onarım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren Auto King, dünyanın en büyük 3’üncü otomotiv endüstri fuarı Automechanika İstanbul’da yer aldı. 5-8 Nisan tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 12. Uluslararası Automechanika İstanbul fuarında katılımcılarla bir araya gelen olan Auto King, yeni yatırımlar ve iş birlikleri için kapı açtı.  

Ülkede artan araç sayısı ile birlikte araç servis hizmetlerine olan ihtiyacın önümüzdeki dönemde artarak devam edeceğini söyleyen Auto King Genel Müdürü Ayhan Dayoğlu, 2018 yılında yeni açacakları servis merkezleri ile ihtiyaca daha rahat cevap verebilecek şekilde yatırım yaptıklarını söyledi. Dayoğlu ayrıca, kurumsal bir marka çatısı altına girmeyen servislerin bu süreçte piyasadan yok olup gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını hatırlatarak, alımına başladıkları yeni franchise başvurularıyla bu dönüşümü kaçırmak istemeyenlere önemli bir fırsat sunduklarını ifade etti.  

Araç servis hizmetlerine olan ihtiyacın önümüzdeki dönemde artarak devam edeceğini söyleyen Auto King Genel Müdürü Ayhan Dayoğlu, 2018 yılında yeni açacakları servis merkezleri ile ihtiyaca daha rahat cevap verebilecek şekilde yatırım yaptıklarını söyledi. Dayoğlu ayrıca, kurumsal bir marka çatısı altına girmeyen servislerin bu süreçte piyasadan yok olup gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını hatırlatarak, alımına başladıkları yeni franchise başvurularıyla bu dönüşümü kaçırmak istemeyenlere önemli bir fırsat sunduklarını ifade etti.