Behr Hella Service etiketli haberler

Behr Hella Service (BHS)’in bütün hisselerinin MAHLE Aftermarket tarafından satın alınması ile birlikte BHS’nin bütün faaliyetleri 1 Ocak 2020 tarihinde MAHLE’ye aktarılacak. MAHLE müşterileri bu sayede binek araçlar ve kamyonların yanı sıra tarım ve inşaat makineleri için de geniş termal yönetim ürünleri portföyüne erişebilecekler. Gelecek dönemde, ürünler BEHR satış markası altında sunulacak ve portföy sürekli genişletilecek.  

Türkiyeyi Otomotiv Dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv’in temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE, Akyol Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sürdürmekte olduğu iş birliği çerçevesinde “Otovizyon Toplantıları”na devam ediyor. Yolu bu kez de Ege’den geçecek olan Otovizyon Toplantıları sayesinde BEHR HELLA SERVİCE yetkilileri 2 Mayıs 2017 Salı günü İzmir’de, 3 Mayıs 2017 Çarşamba da Denizli’de servislerle ve ustalarla buluşma şansı yakalayacak.

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. İntermobil, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla yerini alıyor. Bir araçta tüm parçaların son teknoloji ile çalışması gerektiğine inanan İntermobil, dünyanın önde gelen yedek parça markalarını Automechanika’da ziyaretçilerle buluşturacak.  

1954 yılında kurulan İntermobil, Avrupa’daki yerleşik  lider otomotiv sanayi tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup; bu konuda Türkiye’deki otomobil, kamyon, otobüs ve treyler imalatçıları ve servisleriyle beraber yedek parça piyasasına hizmet vermektedir. 2010 yılında da BEHR HELLA SERVICE’in  Türkiye’deki temsilciliğini ve distribütörlüğünü üstlenmiştir. BEHR HELLA SERVİCE, motor soğutma ve klima üreticisi olup ısı yönetimi konusunda uzmandır.  

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., sektörde bir ilk olan ve bu sene ikincisi düzenlenen İntermobil Yolda Eğitim ve Tanıtım Tırı organizasyonunu Haziran ayında gerçekleştirdi. Katılımcıların yoğun ilgisini gören etkinlikte, eğitimlerin yanı sıra çeşitli aktiviteler de gerçekleştirildi.