BEHR HELLA SERVICE etiketli haberler

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. olarak, temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte 2017’de başlattığı Otovizyon toplantılar serisinin üçüncüsünü 23-27 Nisan tarihlerinde binek ürün gruplarına yönelik olarak Mercanlar Otomotiv ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdi.

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte Otovizyon toplantılarına başladı. Akyol Sanayi ve Ticaret A.Ş., BEHR HELLA SERVICE  ve VDO iş birliğini “Otovizyon Toplantıları” ile İzmit, İzmir, Denizli, Kayseri, Adana, Konya ve Trabzon’da servislerle ve ustalarla buluşturmayı hedefleyen İntermobil, ilk ayak olan İzmit toplantısını 20 Nisan tarihinde gerçekleştirdi.  

“İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., 21 – 24 Mayıs 2012 tarihlerinde BEHR HELLA SERVICE eğitim ve tanıtım tırı ile İstanbul’da  Kartal, Bostancı, Maslak ve Bağcılar Güngören Oto Sanayi Sitelerini ziyaret etti.”