Bosch Car Service etiketli haberler

Kışın kötü hava koşulları hem sürücüler hem de araçlar için oldukça büyük risk oluşturabiliyor. Havaların soğuması ve yağışların başlamasıyla birlikte yağmur, kar, dolu, çamur gibi doğa ve yol şartlarının devreye girmesi araçların servis ve kontrol ihtiyacını ön plana çıkarıyor. İster özel ister ticari olsun tüm araçların kış şartlarında güvenli kullanımı için lastik, silecek, akü, klima başta olmak üzere birçok yedek parça ve fonksiyonunun kontrol edilmesi gerekiyor.    

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, otomotiv yenileme pazarının güvenilir ve sektörün önde gelen firmalarından biri olan Bosch ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attı. Castrol’ün yüksek kaliteli ve üstün performanslı yağları, Türkiye çapında 200’e yakın Bosch Car Service’de tercih edilen yağ markası oldu.  

Yaklaşık 50 yıldır Bosch iş ortakları arasında yer alan Ak-Say otomotiv yeni şubesini İzmir’de açtı. Portföyünün yüzde 95’i Bosch Otomotiv Yedek parça ürünlerinden oluşan Ak-say Otomotiv’in yeni şube açılışı Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young ve  Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta doğudan sorumlu Yedek Parça Bölge Direktörü Kıvanç Arman tarafından gerçekleştirildi.  

Türkiye genelinde 56 ilde toplam 185 servis noktasıyla hizmet veren Bosch Car Service’lerin oluşturduğu değer ve gelecek planları, Antalya’da düzenlenen yıllık değerlendirme toplantısında konuşuldu. Antalya’da düzenlenen Bosch Car Service Türkiye Değerlendirme Toplantısına mobilitede dönüşüm ve gelecek konusu damgasını vurdu. Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi Bölge Direktörü Kıvanç Arman’ın ev sahipliğinde ‘Gelecek için hazır ol!” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıya 185 Bosch Car Service yetkilisi katıldı. İki gün süren toplantılarda Bosch Car Service’lerin, iş kolunun Türkiye’de istikrarlı büyümesini perçinleyen en önemli güçlerden biri olduğu vurgulandı.

Tüm araçlara uygun profesyonel servis hizmeti sunan ve yaşattığı ortamla müşterilerine adeta kendini evinde hissettiren Bosch Car Service’i tercih edenlerin hem yüzü hem de cebi gülüyor.

Schaeffler Automotive  Aftermarket Türkiye, Bosch Car Service çalışanları için düzenlediği teknik eğitim seminerlerini  5 Eylül ve 19 Kasım tarihlerinde Bosch eğitim merkezinde gerçekleştirdi. Bosch Car Service’lerde çalışan tamir teknisyenlerine yönelik düzenlenen LuK markalı çift balatalı debriyaj sistemi ürünleri hakkında bilgi verilen seminere, profesyonellerin ilgisi büyük oldu. 

Aracınız kış aylarında yaz aylarından daha fazla risk altındadır ve daha çok zorlanır. Bu nedenle aracınızın mevsimsel koşullardan etkilenmemesi için kış gelmeden mutlaka bakımını yaptırmalısınız. Dünyanın en büyük bağımsız servis organizasyonlarından biri olan Bosch Car Service, ileride çıkacak ek masrafları önlemeniz, daha az yakıt tüketimi sağlamanız ve yüksek performansla aracınızı güven içerisinde kullanmanız için dikkat edilecek bakım ipuçlarını paylaşıyor. 

Dünyanın en büyük bağımsız servis organizasyonlarından biri olan Bosch Car Service, filo firmalarına uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet garantisiyle çözüm ortaklığı sunuyor. Bosch Car Service’in Türkiye genelinde yaygın servis ağı sayesinde, filo araçlarının bakım-onarımı istenilen şehirde gerçekleşebiliyor. En önemlisi, Bosch Car Service’lerde yapılan bakımlarda araçların üretici garantisi bozulmuyor.*

Dünyanın önde gelen fren sistemi üreticisi Bosch, hidrolik takviye ünitelerinden fren balatalarına kadar tüm parçaları içeren eksiksiz ürün gamını tek noktada bakım ve onarım hizmetiyle sunuyor. Bosch orijinal kalitede yedek parça kullanımı ile, özellikle frenleme sırasında ortaya çıkan ötme problemi, titreşim ya da uyumsuz bileşenlerden kaynaklanan yetersiz frenleme performanslarını ortadan kaldırıyor.