bosch otomotiv yedek parça etiketli haberler

Yaklaşık 50 yıldır Bosch iş ortakları arasında yer alan Ak-Say otomotiv yeni şubesini İzmir’de açtı. Portföyünün yüzde 95’i Bosch Otomotiv Yedek parça ürünlerinden oluşan Ak-say Otomotiv’in yeni şube açılışı Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young ve  Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta doğudan sorumlu Yedek Parça Bölge Direktörü Kıvanç Arman tarafından gerçekleştirildi.  

Türkiye genelinde 56 ilde toplam 185 servis noktasıyla hizmet veren Bosch Car Service’lerin oluşturduğu değer ve gelecek planları, Antalya’da düzenlenen yıllık değerlendirme toplantısında konuşuldu. Antalya’da düzenlenen Bosch Car Service Türkiye Değerlendirme Toplantısına mobilitede dönüşüm ve gelecek konusu damgasını vurdu. Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi Bölge Direktörü Kıvanç Arman’ın ev sahipliğinde ‘Gelecek için hazır ol!” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıya 185 Bosch Car Service yetkilisi katıldı. İki gün süren toplantılarda Bosch Car Service’lerin, iş kolunun Türkiye’de istikrarlı büyümesini perçinleyen en önemli güçlerden biri olduğu vurgulandı.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden Bosch, Türkiye’de istikrarlı büyümesini sürdürürken, dijital dönüşüm için öncü rol oynamaya ve deneyimini sanayicilerle paylaşmaya hazır olduğunu duyurdu. Geçen yıl yüzde 14 büyüyen Bosch Türkiye’nin satış rakamları, bu yılın ilk çeyrek döneminde de önemli artış kaydetti, tüm iş kollarında büyüme görüldü. Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young, ‘’İlk çeyrekteki rakamlara baktığımızda, yıl sonunda satış rakamlarımızda %10’luk büyüme gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.  

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor.  Bu çerçevede Bosch’un Otomotiv Yedek Parça Türkiye ve İran Direktörlüğü görevini yürüten Kıvanç Arman ek olarak Ortadoğu sorumluluğunu da üstlendi. Arman, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü olarak görevine başladı.

Bosch'un Orta Doğu'da büyüme stratejisinde önemli bir adım olan Pakistan Ofisi, ülkenin en büyük ikinci şehri olan Lahor’da Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young tarafından açıldı. Bosch, Pakistan’ın ikinci büyük şehri olan Lahor'da açtığı ofisle Orta Doğu’da büyüme planları doğrultusunda önemli bir adım attı. Şirket, yüksek bir büyüme potansiyeli öngördüğü Pakistan pazarında öncelikle Otomotiv Yedek Parça, Elektrikli El Aletleri, Güvenlik Sistemleri  ürün ve çözümlerinin satışına odaklanacak. 

Gözle görülemeyen küçük partiküllerin kirlettiği yakıtlar, motor arızalarına neden oluyor. Bu durum motor teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel yakıt filtreleri üzerindeki beklentileri de gün geçtikçe artırıyor. Yaşam için teknoloji üreten Bosch,  otomobil kullanıcıları için üretip geliştirdiği filtrelerle bu sorunları ortadan kaldırıyor. Bosch’un ürettiği özel filtreler, çok daha dayanıklı bir tasarıma sahip olması nedeniyle kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde talep ediliyor.

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bu çerçevede Bosch’un  Türkiye ve İran Otomotiv Yedek Parça Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne Kıvanç Arman getirildi. Eyül ayında görevine başlayan Arman, daha önce İlk Donanım Teknik Satış ve Aplikasyon Direktörü olarak görev yapıyordu.

Bosch Otomotiv Yedek Parça iş birimi, mevcut yetkili satıcı ve servislerin gelecekte yönetimine geçecek olan yeni nesil yöneticiler için 2005 yılından bu yana düzenlenen ‘Bosch ve Gelecek’ konulu etkinliğini Bursa’da gerçekleştirdi. 

Uzman ve eğitimli personeli, son teknoloji ile donatılmış servis ekipmanları, uygun fiyatlı hizmeti ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Bosch Car Service’lerde yer alan ürün ve hizmetlere artık online olarak da ulaşmak mümkün. Araç sahiplerinin Bosch kalitesi ile üretilmiş yedek parça ve bakım ve onarım hizmetini satın almak için www.arabamaboschservisi.com’a tıklaması yeterli.