Brand Finance etiketli haberler

Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ araştırmasının onuncusu açıklandı. İnci Akü listede yer alan pek çok değerli marka arasında bu yılda ilk 100 arasında yer aldı.  

Marka değerlendirme ve pazarlama ajansı Brand Finance tarafından her yıl gerçekleştirilen en değerli 500 küresel marka raporunda, otomobil sektöründe tüm markaları geride bırakan Toyota, birinciliğini devam ettirerek önemli bir başarıya imza attı. Raporda Toyota’nın marka değeri 46,2 milyar dolar olarak belirlendi.

Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ araştırmasının dokuzuncusu açıklandı. Listede bu yıl da ilk 100 arasında bulunan İnci Akü, akü sektörü sıralamasında ilk sıradaki yerini korudu.  

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketi Çelik Motor, başarılı grafiği ile marka değerini yükseltmeye devam ediyor. 2015’te 55. kuruluş yıldönümünü kutlayan Çelik Motor, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın yaptığı araştırmada Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında yer aldı.

Sektörünün ihracat lideri İnci Akü, uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance’ın ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ listesinde bu yıl da değerini arttırarak ilk 100’de yer aldı. 

İnovaLİg’de, ‘İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü’ kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan İnci Akü, sınırları zorluyor. İnci Akü Genel Müdürü Cihan Elbirlik, “Milyonlarca aracın kalbindeyiz. Bu yıl tüm dünyada daha fazla otomobile hayat vereceğiz” dedi. 

Türkiye akü sektörünün öncü kuruluşlarından olan İnci Akü başarılarını belgelendirmeye devam ediyor. Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance’ın Türkiye’de 7'nci kez düzenlediği ‘Türkiye'nin En Değerli Markaları' listesinden sektörünün ihracat lideri İnci Akü, ilk 100 arasında yerini aldı.