Chassis Brakes International etiketli haberler

Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, sonuç odaklı çalışmalara imza atmaya tüm hızıyla devam ediyor. Şirket, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından açıklanan ‘İlk 250 Büyük Firma Araştırması’nda yerini aldı.

İçerisinde bulunduğu topluma katkı sağlama noktasında pek çok anlamlı çalışmaya imza atan Chassis Brakes International, “Kızını meslek okuluna gönder, mesleği geleceği olsun!” sloganıyla başlattığı ve kamuoyunda da geniş yankı bulan ‘Mesleğim Geleceğim’ projesi ile ilgili etkinliklere tüm hızıyla devam ediyor.  Projenin ikinci etabı yine Karacabey ev sahipliğinde yapılırken, etkinlikte birbirinden değerli konuşmacılar iş hayatı ile ilgili deneyimlerini anlattı.  

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük fren üreticilerinden Chassis Brakes International, sonuç odaklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Şirket, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2018 yılı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer aldı.  

Türkiye’nin e ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, KalDer Bursa Şubesi üyelerini ağırladı. Etkinlikte Chassis Brakes International Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yağcı, katılımcılara firma hakkında detaylı bilgiler vererek, “Başarılarımızın artarak devam edeceğine inancım sonsuz. Çalışanlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışmaya ve firmamızı çok daha iyi yerlere ulaştırmak için projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.  

Otomotiv fren çözümlerinde dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Chassis Brakes International’ın Bursa fabrikası, geleneksel hale getirdiği yeni yıl kutlamasında Türkiye’nin ünlü sanatçılarını çalışanlarıyla buluşturmaya devam ediyor.  Chassis Brakes International’ın yeni yıl kutlama yemeğinde sahneye sevilen sanatçı Aşkın Nur Yengi çıktı. 90’ların unutulmaz şarkılarını seslendiren Aşkın Nur Yengi’nin ardından sahneye çıkan ünlü oryantal Didem ise muhteşem performansıyla izleyenlerin beğenisini topladı.  

Otomotiv fren çözümlerinde dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Chassis Brakes International, çalışan motivasyonuna katkı sağlama faaliyetleri kapsamında, ünlü sunucu Ali İhsan Varol’u Bursa’da ağırladı. Varol, çalışanlarla birlikte kelime oyunu oynarken hem “zıpır sorular” adını verdiği eğlenceli sorular hem de şirketin yeni stratejileriyle ilgili sorularla da farkındalık oluşturuldu.  

Türkiye’nin en büyük fren üreticisi ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, Bursa’nın ciroları itibari ile en büyük firmalarını belirlemek amacıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından açıklanan ‘2017 Yılı İlk 250 Büyük Firma’ listesinde 39. sırada yer aldı. Şirket, BTSO tarafından uzun yıllardır gerçekleştirilen araştırma listesinde bir önceki yıla göre 10 basamak birden yükselme başarısı göstererek, büyüme ivmesini sürdürdü.  

Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Türkiye’nin ve dünyanın en büyük fren üretici  firmalarından Chassis Brakes International, tüm dünya ölçeğinde kabul gören ‘Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne (WEPs) imza atıp, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması adına çalışmalara başladı.  

Türkiye’nin ve dünyanın fren üretiminde öncü firmalarından Chassis Brakes International, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, Bursa fabrikasında görev yapan kadın çalışanları için Özel Esentepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Emre Uysal’ın katılımıyla, ‘Kanserde Erken Tanı’ başlıklı söyleşi düzenledi. Programın sonunda ise tüm kadınlara çiçek hediye edildi.