Continental lastik etiketli haberler

Continental, Binek, 4X4 ve SUV lastik grubunda geçerli indirim kampanyasıyla yola çıkanlara arka çıkmaya devam ediyor. 1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ayrıca sürücücüleri, Bonus’a özel 8 taksit fırsatı bekliyor.  

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış mevsiminin sona ermesiyle birlikte, güvenli sürüş ve araç performansı açısından mevsimine uygun lastik kullanımına dikkat çekiyor. Continental, tüm sürücülere baharla birlikte kış lastiklerini rafa kaldırarak, yaz lastiklerini kullanmaları yönünde tavsiyede bulunuyor.  

Continental, trafikteki araç sayısının en az 10 kat arttığı bayram dönemlerinde yola çıkacak sürücüleri güvenli sürüş konusunda uyarıyor. Özellikle özel araçlarıyla yola çıkacaklar, ufak ama hayati önem taşıyan önlemler alarak bireysel ve toplam trafik güvenliğini artırmaya yardımcı olabiliyor.   

Continental, toplu taşımacılık sektörüne kazandırdığı yenilikçi teknolojileri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Şehir içi ve şehirlerarası toplu taşımacılık için geliştirdiği yeni Conti Urban HA3 265/70 R 19.5 ebadı ile Continental, otobüs taşımacılığında da çıtayı yükseltmeye devam ediyor. 

Dünyanın en büyük lastik tedarikçilerinden Continental, filolara özel çözümler sunmaya devam ediyor. Sınıfının en düşük profil yapısına sahip yeni 22,5 inç ebatındaki çeker aks lastiği Conti EcoPlus HD3, özel sırt tasarımıyla hem yakıt verimliliğini artırıyor hem de yüksek kilometre güvencesi vaat ediyor. 

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental’in kamyon ve otobüsler için özel geliştirdiği 3. nesil kış lastikleri üst düzey güvenlik ve yüzde 40’a varan daha üstün çekiş gücü sunuyor.