Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE etiketli haberler

Dassault Systèmes, Volvo Group ve Eicher Motors Limited arasında Hindistan'da kurulan ortak bir girişim olan VE Commercial Vehicles Limited 'in (VECV) Hindistan'ın büyüyen ticari araç pazarına yüksek kaliteli ve yenilikçi kamyonları maliyet açısından etkin bir şekilde geliştirip sunabilmek için 3DEXPERIENCE platformunu seçtiğini açıkladı.

3DEXPERIENCE platformu, optimum uçtan uca geliştirme süreçleri sayesinde araç tasarımının ilk seferinde doğru olmasını sağlıyor. Eşzamanlı ve işbirlikçi ürün ve süreç mühendisliği; bağlanabilirlik, otonom sürüş veya sıfır emisyon gibi ulaşımda ve mobilitede yeni bir nesli tanımlayan yeniliklerin erken doğrulanmasını ve üretimini hızlandırıyor, geliştiriyor. 

Dassault Systèmes, ‘Vehicle Program Intelligence’ endüstriyel çözüm deneyimiyle nakliye ve ulaşım şirketleri için, süreç iyileştirmeye yönelik analiz ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir çözüm sağlıyor. ‘Vehicle Program Intelligence’ çözümünün hızı ve esnekliği; karmaşıklığı ve maliyetleri azaltıyor, araç kalitesini artırırken pazara sunma süresini azaltıyor.