delphi etiketli haberler

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, hızlı bir şekilde büyüyen ve her geçen gün yepyeni modellerin tanıtıldığı otomotiv sektörü için yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Otomotiv dünyasına adım atan yeni modeller için hızlı bir refleks göstererek 2018 yılında tam 112 farklı yeni model için fren balatası geliştiren Delphi Technologies, kalite konusunda da iddiasını ortaya koyuyor.  

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, yıllık bayi toplantısını bu yıl 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdi. Delphi Dizel Sistemleri İzmir Fabrikası üretim alanının ziyareti ile başlayan organizasyon, eğitici ve heyecan dolu bir hafta sonu ile devam etti.  

Delphi, araç üreticilerine bağlantılı araç konusunda sunduğu ürün ve hizmetlerini geliştirmek için araç veri sektöründe 3 yeni ortaklığa imza attı. Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Başkan Yardımcısı, Chad Smith, bu durumun, tamir atölyelerinin kendilerini hazırlamaları gereken araç veri teknoloji tipleri ile ilgili bir gösterge olduğunu belirtti.

HK1400 Muadil CAMBOX 04.10.2016 Salı günü Delphi’nin İzmir Menderes’teki  Eğitim Merkezinde  Dizel  Sektör temsilcilerine tanıtıldı. 

Türkiye’de 15. yılını kutlayan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Automechanika İstanbul’daki standında frenden ön takıma, araç elektroniğinden motor yönetimine, arıza teşhisten dizel test cihazlarına kadar uzanan satış sonrası ürün portföyünü ve hizmetlerini sergiledi. Özellikle son 2 yılda kaydetmiş olduğu büyümenin ardından bölgenin en önemli OEM ve satış sonrası etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika’da yer alma kararı alan DPSS, etkinlikte mevcut bayi ağı ve bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonelleri ile bir araya gelme şansı buldu.

Delphi tarafından geliştirilen sürücüsüz araç, San Francisco’dan New York’a kadar yol kat ederek sürücüsüz bir araç tarafından ilk kıyıdan kıyıya yolculuğu tamamlayıp, Kuzey Amerika’daki en uzun otonom sürüşü gerçekleştirmiş oldu. 

Common Rail teknolojisinin pazara sunulması, avantajları yanında satış sonrası kanalı için yeni zorluklar getirmiştir. Bir Common Rail enjektörü değiştirmesi gereken tüm teknisyenler, her bir enjektörün kendi özel karakterizasyon koduna sahip olduğunu bilmektedir. Ancak bu kod tam olarak nedir ve ne kadar önemlidir?

Oto yan sanayi dünyasının nabzı 7 - 10 Aralık  arasında Asya’nın en büyük sektör fuarı Automechanika Shanghai' da atacak

Delphi bu sempozyumda; ultra düsük seviyede CO2 emisyonu ve yakıt tüketimi degerleri elde etmek için gelistirmis oldugu en yeni Common Rail yakıt sistemi hakkında bir teknik bülten sundu.