Delphi Otomotiv etiketli haberler

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, yıllık bayi toplantısını bu yıl 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdi. Delphi Dizel Sistemleri İzmir Fabrikası üretim alanının ziyareti ile başlayan organizasyon, eğitici ve heyecan dolu bir hafta sonu ile devam etti.  

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Jean-Francois Bouveyron'un DPSS EMEA Satış Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Jean-Francois, büyük bir kısmı satış sonrasında olmak üzere 30 yılı aşan bir otomotiv tecrübesine sahip. Delphi ekibine katılmadan önce, Lubatex Group'a iki yıl boyunca Genel Müdür olarak hizmet vermiş olup onun öncesinde; Johnson Controls firmasında EMEA Satış Sonrası Başkan Yardımcılığı, İş Dönüştürme & İnovasyon Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca, TRW ve Renault'da stratejik satış pozisyonlarında bulunmuştur.

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, Türkiye pazarındaki 5. yılını geride bıraktı. Son derece başarılı geçen bu dönemi bayileri ile kutlamak isteyen Delphi, 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Kıbrıs’da gerçekleşen etkinlikte bayilerine ev sahipliği yaptı. 

HK1400 Muadil CAMBOX 04.10.2016 Salı günü Delphi’nin İzmir Menderes’teki  Eğitim Merkezinde  Dizel  Sektör temsilcilerine tanıtıldı. 

Türkiye’de 15. yılını kutlayan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Automechanika İstanbul’daki standında frenden ön takıma, araç elektroniğinden motor yönetimine, arıza teşhisten dizel test cihazlarına kadar uzanan satış sonrası ürün portföyünü ve hizmetlerini sergiledi. Özellikle son 2 yılda kaydetmiş olduğu büyümenin ardından bölgenin en önemli OEM ve satış sonrası etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika’da yer alma kararı alan DPSS, etkinlikte mevcut bayi ağı ve bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonelleri ile bir araya gelme şansı buldu.

Türkiye’de 15. yılını kutlayan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Automechanika İstanbul’da, Salon 8 O17 no.’lu standında ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Eğitim merkezlerinde başta Delphi Dizel Yetkili servisleri olmak üzere Türkiye genelinde satış sonrası alanında hizmet veren servis ve tamirhanelerin teknik elemanlarına; her geçen gün hızla gelişen teknolojilere sahip günümüz modern araçlarına hizmet sunmaları için gerekli teknik ekipman ve cihazları tanıttıklarını ve ilgili eğitimleri sağladıklarını belirten Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye Direktörü Ş. Reşat Dumanoğlu, yakın bir zamanda hayata geçen Yeni Nesiller için Delphi Akademi’yi (DANG) sitemize anlattı.

Delphi tarafından geliştirilen sürücüsüz araç, San Francisco’dan New York’a kadar yol kat ederek sürücüsüz bir araç tarafından ilk kıyıdan kıyıya yolculuğu tamamlayıp, Kuzey Amerika’daki en uzun otonom sürüşü gerçekleştirmiş oldu. 

Hem sektörün büyükleri hem de Google gibi teknoloji firmalarının ciddi yatırımlar yaptığı insansız otomobil modelleri, geleceği şekillendirmek adına artık daha çok aktif trafik içerisine çıkış yapıyor. Bunun en son örneklerinden bir tanesini oluşturan Audi QS5 ise, Amerika'yı baştan başa geçmek için yollara çıkış yapmış bulunuyor.