Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri etiketli haberler

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, yıllık bayi toplantısını bu yıl 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdi. Delphi Dizel Sistemleri İzmir Fabrikası üretim alanının ziyareti ile başlayan organizasyon, eğitici ve heyecan dolu bir hafta sonu ile devam etti.  

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Jean-Francois Bouveyron'un DPSS EMEA Satış Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Jean-Francois, büyük bir kısmı satış sonrasında olmak üzere 30 yılı aşan bir otomotiv tecrübesine sahip. Delphi ekibine katılmadan önce, Lubatex Group'a iki yıl boyunca Genel Müdür olarak hizmet vermiş olup onun öncesinde; Johnson Controls firmasında EMEA Satış Sonrası Başkan Yardımcılığı, İş Dönüştürme & İnovasyon Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca, TRW ve Renault'da stratejik satış pozisyonlarında bulunmuştur.

2001 yılında satış sonrası bayrağını Türkiye’de devralan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri, geleneksel Yetkili Servis Toplantısı’nı bu kez Antalya’da gerçekleştirdi. Delphi Dizel yöneticileri, distribütörler ve yetkili servislerin bir araya geldiği toplantıda; 2014 yılı dizel dünyasındaki gelişmeler değerlendirilirken; 2015 yılı hedefleri, dünyada ve Türkiye’de genişleyen dizel araç pazarındaki yenilikler paylaşıldı.