Delphi Yedek Parça etiketli haberler

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, kış aylarında zorlu hava şartlarından etkilenen otomobillere daha fazla ilgi gösterilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Fren sisteminden yürüyen aksama, karoserden havalandırma sistemine kadar otomobillerin hayati önem taşıyan elemanlarına gerekli kontrol ve bakımların yapılması, gelecekte çıkabilecek büyük sorunların önünü kesiyor.  

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yedek parça bayileri ile bir araya geldi. Antalya Belek’te düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından bayi yöneticileri ve yetkilileri katıldı. Delphi Technologies Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu & Afrika Bölge Direktörü Ş. Reşat Dumanoğlu; Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu & Afrika Pazarlama Müdürü Sinan Aslan ve Türkiye, Kafkasya Satış Müdürü Ozan Keyik’in birer sunum yaptığı etkinlikte yeni logoya geçiş, yıl değerlendirmesi, 2019 beklentileri, yedek parça pazarı, sahte ürünlerle mücadele ve genel otomotiv pazarı hakkında bilgiler paylaşıldı.  

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, 2017 yılı itibariyle devreye aldığı Satış Sonrası Destek Hattı sayesinde servis kanalları ve otomobil sahiplerinin dizel ve yedek parçalar ile ilgili konularda kolaylıkla teknik destek almasını sağlıyor. Üst düzey müşteri memnuniyeti yaratarak rakiplerine karşı fark yaratan Delphi Technologies’in Satış Sonrası Destek Hattı’na 0850 850 37 77 numaralı telefondan erişilebiliyor.     

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yeni ultra yüksek basınçlı Common Rail test cihazını Frankfurt’ta tanıttı. Hartridge ürün gamına en son eklenen Sabre CRi Expert, sadece kullanıldığında ücretlendirilen, gelişmiş enjektör test fonksiyonu içeren yeni bir yazılım platformuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor.  

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, marka dönüşüm programı kapsamında tasarladığı yeni satış sonrası ürün ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta tanıtacak. Delphi Technologies tarafından geliştirilen yeni dayanıklı ambalajlar, geliştirilmiş tasarım ve daha kaliteli malzemelerin kullanımı ile, ürünlerin daha iyi korunmasını sağlıyor. Delphi Technologies markasını taşıyan yeni kutular, bu yılın sonundan itibaren çeşitli ürünlerde kullanılmaya başlayacak.  

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, “Mükemmellik Haftası” olarak ilan ettiği dönem boyunca İzmir’de bulunan üretim tesislerinde çalışanlarının katılımıyla çeşitli etkinlikler ve yarışmalar düzenledi. Hafta boyunca yapılan etkinlikler sonucunda düzenlenen törenle Mükemmellik Ödülleri de sahiplerini buldu. Törenin ardından sahne alan sanatçı Bengü ise katılımcılara eğlence dolu anlar yaşattı.  

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, yıllık bayi toplantısını bu yıl 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdi. Delphi Dizel Sistemleri İzmir Fabrikası üretim alanının ziyareti ile başlayan organizasyon, eğitici ve heyecan dolu bir hafta sonu ile devam etti.  

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri (DPSS), Jean-Francois Bouveyron'un DPSS EMEA Satış Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Jean-Francois, büyük bir kısmı satış sonrasında olmak üzere 30 yılı aşan bir otomotiv tecrübesine sahip. Delphi ekibine katılmadan önce, Lubatex Group'a iki yıl boyunca Genel Müdür olarak hizmet vermiş olup onun öncesinde; Johnson Controls firmasında EMEA Satış Sonrası Başkan Yardımcılığı, İş Dönüştürme & İnovasyon Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca, TRW ve Renault'da stratejik satış pozisyonlarında bulunmuştur.

Önümüzdeki sene 40.yılını kutlayacak olan Türkiye’nin önemli yedek parça toptancılarından Özçete Otomotiv, tedarikçileri ile buluştu. 22-26 Şubat’ta Su Hotel Antalya’da gerçekleşen organizasyonda Özçete Otomotiv tedarikçilerinden; Delphi, Kale Radyatör, King Motor Yatakları, Koneks, Meha Otomotiv ve Optimal firmaları yetkilileri Özçete çalışanları ile bir araya gelerek merak edilen soruları cevapladılar.