Ditaş Doğan Yedek Parça etiketli haberler

Ditaş, Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul’da 04 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde iş ortaklarıyla buluştu. Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu özelliğini taşıyan Automechanika İstanbul, Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getirdi.  

Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) kapsamında; Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Niğde Teknopark), Ditaş Doğan Yedek Parça  ve  Niğde Organize Sanayi Bölgesi arasında işbirliğini geliştirmek amacıyla 5 Temmuz'da 3 adet protokol imzalandı.  

Günümüzün rekabetçi pazar koşullarında  ulusal ve uluslararası fuarlara katılım, çok önemli ve güçlü bir yöntem olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Müşteriler ile üreticilerin buluştuğu bir köprü olarak nitelendirebileceğimiz fuarlar,  firmalara sektördeki gelişimi izleme olanağı sunmaktadır. Bugün sadece kaliteli mal üretip pazara sürmek, satış yapabilmek için yeterli değildir.  Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru bir organizasyonla katılımcılarla iletişim kurabilmek de oldukça önemlidir. DİTAŞ da, pazarlama iletişim süreçlerinde, özellikle uluslararası fuarlara katılarak markasını ve ürünlerini tanıtmaya ara vermeden tüm hızıyla devam ediyor. 

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (BTÜ) ve Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. (DİTAŞ) ortaklığıyla düzenlenen işbirliği protokol töreni, Üniversite Rektörlük Makamında gerçekleşti.  

19 Temmuz 2016 tarihi itibariyle Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü olarak SELİM BAYBAŞ atanmıştır. 

Türkiye’nin önde gelen direksiyon ve süspansiyon sistem parçası üreticisi DİTAŞ, 20 yılı aşkın logosunu değiştirdi. Uzun yıllar kullandığı eski logosunun tipografisinde değişikliğe giderek daha eğik açılarda ve modern yapıda yeni logosunu tasarladı. Global anlayışın yeni yaklaşım ve taleplerini göz önünde bulundurarak markasını yeniden konumlandırmaya karar verdi.

DİTAŞ Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Kaliteli ürünleri ile 1972 yılından beri sektöre yön veren DİTAŞ, markalaşma programı olan TQ kapsamına alındı. 

Direksiyon ve süspansiyon sistem parçaları konusunda sektöründe lider olan DİTAŞ, 9-12 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Automechanika Shanghai fuarına katılacak.