ege fren automechanika istanbul etiketli haberler

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul’a katıldı.  

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul’a katıldı.  

Automechanika Fuarı süresince standında yurtiçi ve yurtdışı bayilerini ağırlayan Ege Fren, 8 Nisan Cumartesi günü düzenlediği kokteyl davetinde “Fren’in Ustaları” ile Lumag firması yönetimini buluşturdu. 

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren, 5 kıtaya uzanan geniş bir hatta ihracat yapan Ege Fren, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan Automechanica Fuarı’na katıldı. Son dönemde Güney Amerika, Asya ve Avrupa’da faaliyet gösteren sanayi firmaları ile yaptığı yeni distribütörlük anlaşmalarıyla hedef büyüten Ege Fren, 2016 yılında ağır ticari araç fren balatası pazarında yüzde 50 büyümeyi amaçlıyor. 

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, otomotiv endüstrisinin kalbinin attığı Automechanica Fuarı’na katılıyor. ​