ege fren etiketli haberler

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul’a katıldı.  

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul’a katıldı.  

Bayraktar Grubu şirketlerinden Ege Fren Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1 milyon Euro’yu aşan yeni yatırım sonrasında Şubat 2018’de faaliyete geçecek yeni Kataforez ve Toz Boya Hattı tesisiyle büyümesini sürdürüyor. Yeni Kataforez ve Toz Boya Hattının açılış töreni 18 Ocak 2018 tarihinde Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Hüseyin Bayraktar, Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Ege Fren Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.  

Avrupa’nın önde gelen Ticari Araç Üreticilerinin Orijinal Fren ve Fren Parçaları tedarikçisi Ege Fren’in Yedek Parça Müdürü Güven GİRAY sorularımızı yanıtlayarak Ege Fren’i anlattı.  

Automechanika Fuarı süresince standında yurtiçi ve yurtdışı bayilerini ağırlayan Ege Fren, 8 Nisan Cumartesi günü düzenlediği kokteyl davetinde “Fren’in Ustaları” ile Lumag firması yönetimini buluşturdu. 

Ford Otosan ve tedarikçilerinin her yıl bir araya geldiği geleneksel İmalatçılar Zirvesi bu yıl 31 Mart tarihinde “Yarına Yön Ver” teması altında Divan İstanbul Asia’da gerçekleştirildi. Ford Otosan, başarılarıyla öne çıkan tedarikçi firmalarını ödüllendirdi. “Yarına Yön Ver” teması altında gerçekleştirilen etkinliğin ödül töreninde Ersan Kauçuk, Nursan Kablo ve TI Otomotiv şirketleri Altın Yıldız ödülüne layık görülürken, Bosch Fren, Ototrim Panel ve Sakarya İz Reklam firmalarına Gümüş Yıldız ödülleri takdim edildi. Ege Fren, Kipsan Kalıp ve Sisan Bronz Yıldız ile ödüllendirilirken, Elatek Kauçuk ise  Teşvik Ödülü’ne layık bulundu.  

Ege Fren, 2017 yılı “ Yenileme Pazarı Strateji Toplantısı”nı bayileri ile birlikte Kıbrıs Cratos Premium Otel’de 14 Ocak tarihinde gerçekleştirdi. Eğitmen ve Yaşam Koçu Ömer Çam’ın “Değişim” konulu semineri Ege Fren Bayileri tarafından büyük ilgi gördü.  

Ege Fren, 2016 yılı başında dağıtım portföyüne aldığı Lumag marka fren balatalarının  high-tech üretim ve performans test süreçlerini 17-20 Kasım tarihlerinde Polonya’nın Budzyn şehrinde gerçekleştirdiği etkinlikle Fren’in ustaları ile paylaştı.  

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren, 5 kıtaya uzanan geniş bir hatta ihracat yapan Ege Fren, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan Automechanica Fuarı’na katıldı. Son dönemde Güney Amerika, Asya ve Avrupa’da faaliyet gösteren sanayi firmaları ile yaptığı yeni distribütörlük anlaşmalarıyla hedef büyüten Ege Fren, 2016 yılında ağır ticari araç fren balatası pazarında yüzde 50 büyümeyi amaçlıyor.