esan akü etiketli haberler

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-9 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek Automechanika İstanbul’a katılacak Esan Akü, 7-9 Mayıs 2017 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek Automechanika Dubai’de ve 13-16 Eylül 2017 tarihlerinde Gana’da gerçekleştirilecek Autoparts West Africa’da yer alacak.  

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleşen KASİAD 11. Olağan Genel Kurulu 18 Şubat’ta gerçekleşti. Divan başkanlığını Mehmet Reis, katip üyeliklerini ise Ender Yılmaz, Şerafettin Özkan ve Hüseyin Kaya’nın yaptığı kongrede İÇDAŞ AŞ. İcra Kurulu Başkanı ve KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan yeniden başkan seçildi.

Esan Akü’nün Gürcistan bayisi, 4. mağazasını açtı.Yıllık üretiminin %65’ini yurt dışına ihraç eden Esan Akü, ilk kurulduğu yıllarda üretimini sadece yerel pazara sunan ve özellikle son 10 yılda gerçekleştirdiği teknolojik yatırım hamleleri ile üretim kapasitesini artırarak uluslararası standartlarda ürün sunmaya başlamıştır. İhracatta uzun yıllardır lokomotif bölgeler olan Ortadoğu ve Kafkasya’nın ardından son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlar ile Avrupa ve Afrika pazarlarında da önemli aktörler arasındaki yerini almıştır.

Esan Akü, 19 Eylül 2016 tarihinde taşındığı yeni üretim ve operasyon yeri olan Dilovası yerleşkesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.  

Esan Akü ana bayilerinden Oto Eroğlu’nun Samsun North Point Otel’de vermiş olduğu yılsonu davetine, Oto Eroğlu çalışanları ve alt bayileri ile Esan Akü Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Yusuf Arslan, Ankara Bölge Müdürü Ahmet Özke ve Samsun Bölge Müdürü Koray Turna katıldılar.

Otomotiv endüstrisinin lider fuarı Automechanika Frankurt’a katılan Esan Akü, sektörün devleri ile bir aradaydı.  

Esan Akü, otomotiv sektörünün en önemli fuarlarından Automechanika Frankurt’a katılıyor.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Automechanika İstanbul’a katılacak Esan Akü, 1-4 Mayıs tarihleri arasında Nijerya’da düzenlenecek Lagos Motor Fair & Nigeria Autoparts Expo’da, 8-10 Mayıs tarihleri arasında Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek Automechanika Dubai’de,  22-25 Ağustos tarihlerinde MIMS Automechanika Moskova ve 13-17 Eylül tarihlerinde Automechanika Frankfurt’ta yer alacak.

Çalışanlarına yönelik eğitim çalışmalarına ara vermeden devam eden Esan Akü, 26 Aralık Cumartesi günü, işlerinin en büyük parçası olan iletişim ile ilgili Müşteri Odaklı İlişki Yönetimi üzerine bir eğitim programı aldı.