gates yedek parça etiketli haberler

Kayış tahrik uzmanı Gates’in, oto sanayi sitelerinde düzenlediği roadshow etkinlikleri İstanbul’un ardından İzmir ve Ankara ile devam edecek. Teknik eğitim ve eğlence programı içeren roadshow etkinlikleri, 13 Eylül 2017 Çarşamba günü İzmir’de başlayacak.  

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC OTOMOTİV ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Katılımcılar arasında OPTİMAL ve GATES firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany Markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü  Alpaslan TOPÇU tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.  

Kayış tahrik uzmanı Gates’in, İstanbul’daki 6 oto sanayi sitesinde, 7 gün boyunca düzenlediği eğitim Roadshow’u, Maslak Oto Sanayi sitesinde yapılan etkinliklerle sona erdi.  Gates, Roadshow boyunca 16 Mayıs Ümraniye’de, 17 Mayıs Kartal’da, 18 Mayıs Bostancı’da, 19 Mayıs Topkapı’da, 23 Mayıs Bağcılar Güngören’de ve 24 – 25 Mayıs tarihlerinde Maslak sanayi sitesinde 2000’nin üzerinde usta ile buluştu.  

Kayış tahrik uzmanı Gates’in, İstanbul’da belirlediği 6 oto sanayi sitesinde, düzenleyeceği teknik eğitim ve eğlence programı içeren roadshow etkinlikleri, 16 Mayıs 2017 Salı günü start alıyor.  

18 Mayıs 2016’da İstanbul’da Simkan Otomotiv ve Aslankardesler Otomotivin’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve filtrede dünya markası olan Mann Filtre  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

Gates, yayımladığı 204 sayfalık baştan sona renkli yeni kitapçığıyla kamyonlar ve otobüsler için sunduğu tüm Gates Ağır Vasıta ürünleri programını kolay kullanımlı tek bir katalogda bir araya getirdi.

Kayış tahrik sistemlerinin lider üreticisi Gates, sahte triger kayışlarının kendi markasıyla satılmasını engellemek veya durdurmak için mümkün olan bütün önlemleri alıyor. Gates, MAPP (Ürün Korsanlığına Karşı Üreticiler Birliği) standartları uyarınca ustaların ve bayilerin satın aldıkları Gates triger kayışlarının orjinalliğini kontrol etmelerine yardımcı olmak için gösterdiği çabaları üç katına çıkarmaya karar verdi.

Dünyanın dört bir yanındaki kamyon ve otobüs üreticileri, motorları için güvenilir sistemler tasarlamak ve sunmak üzere, aksesuar kayış tahrik sistemleri alanında lider ve uzman firma olan Gates'i tercih ediyor. Gates firması, bu uzmanlığını temel alarak bağımsız yedek parça sektörüne, yeni Micro-V® Extra Service® kitleri ürün yelpazesini sunuyor. Bu kitte, eksiksiz bir bakım için kullanışlı bir kutuda bulunması gereken elemanlar yer alıyor. 

15 Ekim'de Atina, Yunanistan'da düzenlenen GROUPAUTO International Toplantısı'nda Gates Europe, “Yılın Tedarikçisi Ödülü" – Lojistik” kategorisinde sınıfının en iyisi ödülünü kazandı.