Goodyear Lastik etiketli haberler

Yeni Eagle F1 SuperSport serisinin yakın zamandaki tanıtımının ardından, Goodyear, Eagle F1 SuperSport RS deseninin 265/35 ZR 20 (99Y) XL ve 325/30 ZR 21 (108Y) XL lastik ebatlarının Porsche 911 GT2 RS ve Porsche 911 modellerinde homogolasyon aldığını gururla duyurdu.   

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, yaz tatiline çıkacaklara altın değerinde öneriler sunuyor. Goodyear, trafik kazalarını önlemek için lastik basıncına dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.  

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, bayramda güvenli bir yolculuk için hayati uyarılarda bulunuyor. Yol güvenliği ile ilgili farkındalığı artırmak için etkin çalışmalar da gerçekleştiren Goodyear’ın uyarı listesi, güvenli ve konforlu bir yolculuğun anahtarını veriyor.

Goodyear, Brüksel’de gerçekleştirdiği Nakliye Sektörü Sempozyumu’nda “Geleceğin Yolculuğu: Akıllı Filolar ve Nakliye Sektörünün Geleceği” konulu Beyaz Bülteni’ni tanıttı. Bültenin ana bulgularına göre kural koyucular, karayolu nakliye sektörünün geleceği için daha etkili olabilirler. 

Goodyear, pirinç çeltiği kullanarak çevre dostu, yakıt tasarrufu sağlayan lastikler üretecek. Goodyear, daha önce arazi doldurmak için kullanılan pirinç çeltiğinden lastik üretiminde fayda sağlayacak. 

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın 4 adet Goodyear yaz lastiği alanların BMW 5.20i için çekiliş hakkı elde ettiği kampanyası 4 Ağustos 2014 tarihinde sonuçlanmış ve Kocaeli’den Mecit Erdağı yapılan çekilişte 2014 model BMW 5.20i otomobil kazanmıştı.