Goodyear etiketli haberler

Goodyear’ın EMEA Bölgesi Tüketici Lastiklerinden Sorumlu Başkanlığı görevine sektörün önemli isimlerinden Hakan Bayman getirildi. Görevini Brüksel'de yürütecek olan Hakan Bayman, çalışmaları kapsamında doğrudan Goodyear EMEA Başkanı Chris Delaney'e bağlı olacak.  

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, yaz tatiline çıkacaklara altın değerinde öneriler sunuyor. Goodyear, trafik kazalarını önlemek için lastik basıncına dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.  

Goodyear’ın hem tüketici hem de ticari lastikler bayilerinin katılımıyla gerçekleşen “Güçlü Geçmiş, Lider Gelecek” temalı 2018 Bayi Toplantısı, 9-10 Şubat tarihlerinde İstanbul’da yapıldı.  

Her gün daha çok filo sadece lastik sağlayıcıları olarak değil aynı zamanda lastik servisi ve çözüm ortağı olarak da Goodyear’ı tercih ediyor. Sadece iki yıl içerisinde Goodyear’ın Online Filo Çözümleri adlı internet temelli lastik yönetimi programı tarafından servis verilen araçların sayısı %45 oranında bir büyüme göstererek, sadece Avrupa’da yaklaşık olarak 290.000 araç sayısına ulaştı.  

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear’ın 7 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında düzenlediği 4 adet Goodyear yaz lastiği alanların BMW 5.20i için çekiliş hakkı elde ettiği kampanyası sonuçlandı.

Goodyear, “TruckForce” programı kapsamında kamyonlara, Avrupa Yol Yardımı’nda ortalama yanıt süresinin üzerinde hızlı servis sunuyor.

Goodyear; Avrupa’da Formula 1’den sonra en çok seyirci çeken Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası’na 10 yıldır kamyon lastikleri tedarik eden tek marka oldu.