HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS etiketli haberler

Dünyaca ünlü fren sistemleri markası Hella Pagid Brake Systems Teknik Müdürü Pete Bradley, Türkiye’nin fren ustalarıyla buluştu. Ankara ve İzmir’in yanı sıra İstanbul’da da iki ayrı noktada düzenlenen eğitimlere gelen 500’e yakın katılımcı fren sistemleriyle ilgili tüm teknik detayları, dünyanın bir numaralı uzmanından öğrenme ve fren sistemleriyle ilgili her türlü sorularına cevap alma şansı yakaladı.  

Dünyaca ünlü fren sistemleri markası HELLA Pagid Brake Systems Teknik Müdürü Pete Bradley, Türkiye’nin Mercedes-Benz, BMW ve Volkswagen araç gruplarının fren ustalarıyla tanışmak için geliyor. 15 Mayıs 2017 Pazartesi İzmir, 16 Mayıs 2017 Salı Ankara, 17 Mayıs 2017 Çarşamba İstanbul Avrupa yakası ve 18 Mayıs 2017 Perşembe İstanbul Anadolu yakasındaki sanayilerde çalışan ustalarımızın fren sistemleriyle ilgili tüm teknik detayları, dünyanın bir numaralı uzmanından öğrenme fırsatı yakalayacağı bu önemli buluşmalarda fren sistemleriyle ilgili başarının sırları paylaşılacak.

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. İntermobil, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla yerini alıyor. Bir araçta tüm parçaların son teknoloji ile çalışması gerektiğine inanan İntermobil, dünyanın önde gelen yedek parça markalarını Automechanika’da ziyaretçilerle buluşturacak.  

Türkiye'nin en köklü mümessillik firmalarından biri olan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. kurulmuş olduğu 1954 yılından günümüze “sürekli gelişim” ilkesini benimseyerek ve kapısını yeniliklere sürekli açık tutarak ulaşmıştır.  

19 Nisan 2016’da Eskişehir’de Simkan Otomotiv ve Eksişehir’in tanınmış firmalarından Şen Otomotiv’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve krank kasnağı, amortisör, ön düzen markası olan OPTİMAL  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. İntermobil, 07-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla  yerini alıyor.  

1954 yılında Jozef Papo tarafından kurulan İntermobil 60. yaşını kutladı. Başarının altın anahtarının takım çalışması olduğuna inanan İntermobil yöneticileri ve çalışanları, hep birlikte sürdürdükleri ve 60. yılına taşıdıkları bu serüveni kutlamak üzere 11 Aralık 2014’te çok özel bir gecede bir araya geldi.