hella pagid etiketli haberler

Otomotiv sektörü tedarikçileri TMD Friction ve HELLA’nın ortak girişimi olan ve fren balata sistemleri için satış sonrası bağımsız ürün ve hizmet üzerinde uzmanlaşmış Essen merkezli Hella Pagid, Volkswagen Group araç modelleri için orijinal ekipman kalitesinde fren balataları tedarik ediyor. Toptancılar ve bağımsız atölyeler, orijinal ekipman konusundaki bilgi birikiminin avantajlarından yararlanıyor.  

Türkiye’yi dünya otomotiv markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv’in temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı Hella Pagid firması, ürün yelpazesinde 11.500 adet fren sistemi referansını bulundurmaktadır. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile Avrupa araç parkının %99’una hizmek vermektedir. Orijinal Ekipman (OE) kalite standartlarında ve ECE-R90 regülasyonunun gerekliliklerini yerine getirmekte olup, fren balataları %100 avrupa menşelidir.

19 Nisan 2016’da Eskişehir’de Simkan Otomotiv ve Eksişehir’in tanınmış firmalarından Şen Otomotiv’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve krank kasnağı, amortisör, ön düzen markası olan OPTİMAL  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

Avrupa yenileme pazarının lideri Hella Pagid, Türkiye otomotiv sektöründeki bilinirliğini her geçen gün artırıyor. Rekabetin çok yüksek olduğu bir sektörde ilk akla gelen markalardan biri olmanın zorluğunun bilince olan bir marka olarak Hella Pagid, Türkiye’deki hedef kitlesinin karşısına doğru noktalarda çıkıyor.