Hıdırusta Otomotiv etiketli haberler

Frankfurt ve Shanghai’dan sonra otomotiv endüstrisinin en büyük 3. fuarı olarak konumlanan Automechanika Istanbul’a 9. salondaki O-1 no’lu standında katılan Hıdırusta Otomotiv, güçlü ürün portföyünün yanı sıra “çevreci standı” ile de ilgi odağı oldu.    

Hıdırusta Otomotiv, yenilikçi ürünler, hizmetler ve çözümler ile tüm iş ortakları için değer yaratmaya odaklandığı “20 yılı” geride bırakmanın gururunu yaşıyor. “Asıl yolculuğumuz şimdi başlıyor” diyen şirketin Genel Müdürü Rıza Şahin, yenileme pazarına ve iş ortaklarına kattıkları değeri her geçen gün daha da ileriye taşımanın en büyük hedefleri olacağını vurguluyor.  

Mesleki eğitimin ve nitelikli işgücünün önemine inanan Hıdırusta Otomotiv, bu kapsamda Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile işbirliği yaptı. Lisenin Otomotiv Teknolojisi Bölümü’nde öğrenim gören 600’e yakın öğrencinin 2016-2017 döneminde faydalanacağı ders kitaplarının basımını üstlenen Hıdırusta Otomotiv, sosyal sorumluluk projesi kapsamında uzun soluklu bir işbirliğinin de temelini atmış oldu.