İnci Akü Automechanika istanbul etiketli haberler

Türkiye ve Avrupa’nın en prestijli otomotiv endüstrisi fuarlarından biri olan Automechanika İstanbul, 4-7 Nisan tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. Dünyada 50 milyon aracın kalbinde yer alan İnci Akü, konvansiyonel ürün gamında üstün performanslı yeni ürünü Maxim A’yı ve yenilenen ürün serilerini ilk kez Automechanika İstanbul fuarında lanse ederek sektörün hizmetine sundu.  

Türkiye ve Avrupa’nın en prestijli otomotiv endüstrisi fuarından biri olan Automechanika İstanbul, 5 - 8 Nisan tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. Milyonlarca aracın kalbinde yer alan İnci Akü, “Dünyanın Enerji Uzmanı” temasıyla yeni nesil Start-Stop AGM ve Start-Stop EFB serisi ürünlerini otomotiv sektörünün beğenisine sundu.  

Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul, 7 – 10 Nisan tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Dünya akü devi ile gerçekleştirdiği ortaklıkla global alandaki gücünü pekiştiren İnci GS Yuasa A.Ş., fuarda İnci Akü markalı Start-Stop EFB ve AGM serisi ürünlerini sektör oyuncularıyla buluşturdu.  

İnci Akü, 09-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automechanika İstanbul ’da, akünün durumu hakkında hızlı, güvenilir bilgi veren; dünyada ilk ve tek olan ‘Incineering Solutions (IS) Battery Tester’ akü test ve analiz cihazının lansmanını ve İnci Akü Start-Stop AGM Serisi’nin tanıtımını yaptı.