İntermobil Otomotiv etiketli haberler

İntermobil Otomotiv olarak forma sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk ve heyecan duyduğumuz 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar Spor Kulübü, 30 Nisan’da kazandığı Euroleague III Şampiyonluğu’nun ardından 2018/2019 Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi’ni de şampiyonlukla noktaladı.  

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. olarak, temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte 2017’de başlattığı Otovizyon toplantılar serisinin üçüncüsünü 23-27 Nisan tarihlerinde binek ürün gruplarına yönelik olarak Mercanlar Otomotiv ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdi.

64 yıldır ayakta olan İntermobil’in 44 yıldır bilfiil içinde olan ve halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve CFO görevlerini yürütmekte olan Nadine Perahya sorularımızı yanıtladı. Kurulduğu günden bugüne her geçen yıl büyüyen ve aile yapısını kaybetmeden kurumsal bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İntermobil’i ve otomotiv sektöründe kadın olarak çalışmanın devamında da daima zirvede kalabilmenin sırlarını Nadine Perahya’dan almak istedik.  

1982 yılından bu yana Türkiye’de İntermobil Otomotiv tarafından temsil edilen ve 150 yılı aşkın süredir en yeni elektronik, mekanik ve mekatronik fren, stabilite ve otomasyon sistemi teknolojilerini otomotiv sektörüne sunan WABCO ve 41 yıldır sektörün lideri Tırsan iş birliği anlaşması 20 Şubat’ta imzalandı. İmza törenine Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, İntermobil Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya, İntermobil Otomotiv Genel Müdürü Rıfat Perahya ve WABCO Avrupa Treyler Satış Direktörü Carsten Hogrefe katıldı.  

63 yıldır otomotiv dünyasının önde gelen markalarını Türkiye pazarına başarıyla sunan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. 13 Temmuz 2017 tarihinde 60 çalışanının da katılımıyla insana ve takım olmaya verdiği önemi vurgulayan “Biz birlikte başarılıyız” konseptli 2016-2017 Mali Yılı Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdi.  

Türkiyeyi Otomotiv Dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv’in temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE, Akyol Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sürdürmekte olduğu iş birliği çerçevesinde “Otovizyon Toplantıları”na devam ediyor. Yolu bu kez de Ege’den geçecek olan Otovizyon Toplantıları sayesinde BEHR HELLA SERVİCE yetkilileri 2 Mayıs 2017 Salı günü İzmir’de, 3 Mayıs 2017 Çarşamba da Denizli’de servislerle ve ustalarla buluşma şansı yakalayacak.

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte Otovizyon toplantılarına başladı. Akyol Sanayi ve Ticaret A.Ş., BEHR HELLA SERVICE  ve VDO iş birliğini “Otovizyon Toplantıları” ile İzmit, İzmir, Denizli, Kayseri, Adana, Konya ve Trabzon’da servislerle ve ustalarla buluşturmayı hedefleyen İntermobil, ilk ayak olan İzmit toplantısını 20 Nisan tarihinde gerçekleştirdi.  

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. İntermobil, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla yerini alıyor. Bir araçta tüm parçaların son teknoloji ile çalışması gerektiğine inanan İntermobil, dünyanın önde gelen yedek parça markalarını Automechanika’da ziyaretçilerle buluşturacak.  

Türkiye'nin en köklü mümessillik firmalarından biri olan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş.’nin 2012 yılından beri iş birliğini sürdürdüğü Hella Gutmann Solutions, Hella ve Gutmann Messtechnik markalarının ortak girişimi olarak 2008 yılında kurulmuştur. Hella Gutmann Solutions, Gutmann'ın arıza tespit sistemlerindeki 20 yıllık tecrübesi ile Hella'nın araç elektroniği alanındaki deneyimini bir arada sunar. 24 ülkede yaklaşık 30.000 servis Hella Gutmann Solutions Arıza Tespit Sistemlerini kullanmaktadır.