intermobil yedek parça etiketli haberler

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. olarak, temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte 2017’de başlattığı Otovizyon toplantılar serisinin üçüncüsünü 23-27 Nisan tarihlerinde binek ürün gruplarına yönelik olarak Mercanlar Otomotiv ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdi.

Türkiye ağır vasıta pazarının 2018 yılına iyi başladığını, Temmuz ayı dahil olmak üzere üretimin ve satış sonrasının tatmin edici şekilde ilerlediğini kaydeden İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, “Ağustos ayı itibariyle, kurdaki dalgalanmayla bir panik havası oluştu. Ağustos ayında yüzde 35 oranındaki devalüasyon piyasaları olumsuz etkiledi. Eylül ayına geldiğimizde firmalar ayakta kalma moduna geçti.” dedi.

64 yıldır ayakta olan İntermobil’in 44 yıldır bilfiil içinde olan ve halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve CFO görevlerini yürütmekte olan Nadine Perahya sorularımızı yanıtladı. Kurulduğu günden bugüne her geçen yıl büyüyen ve aile yapısını kaybetmeden kurumsal bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İntermobil’i ve otomotiv sektöründe kadın olarak çalışmanın devamında da daima zirvede kalabilmenin sırlarını Nadine Perahya’dan almak istedik.  

Dünya çapında en fazla Continental VDO dijital takograf satışı yapan İntermobil, düzenlenen global yarışmada Türkiye’yi birinci yaptı. İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, ödülü VDO Satış Müdürü Abdullah Zeki Taşlıca ve VDO Teknik Müdürü Ferhat Korkmaz ile birlikte etkinliğe davet edilen VDO servis yetkilileriyle paylaştı.  

63 yıldır otomotiv dünyasının önde gelen markalarını Türkiye pazarına başarıyla sunan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. 13 Temmuz 2017 tarihinde 60 çalışanının da katılımıyla insana ve takım olmaya verdiği önemi vurgulayan “Biz birlikte başarılıyız” konseptli 2016-2017 Mali Yılı Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdi.  

Türkiyeyi Otomotiv Dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv’in temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE, Akyol Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sürdürmekte olduğu iş birliği çerçevesinde “Otovizyon Toplantıları”na devam ediyor. Yolu bu kez de Ege’den geçecek olan Otovizyon Toplantıları sayesinde BEHR HELLA SERVİCE yetkilileri 2 Mayıs 2017 Salı günü İzmir’de, 3 Mayıs 2017 Çarşamba da Denizli’de servislerle ve ustalarla buluşma şansı yakalayacak.

Otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmakta olan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi bu yıl da dört gün boyunca 35 ülkeden yaklaşık 43.000 ziyaretçi ve 1.300 katılımcının iştirak ettiği ve 38.000 metre karelik Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla yerini aldı.  

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. İntermobil, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla yerini alıyor. Bir araçta tüm parçaların son teknoloji ile çalışması gerektiğine inanan İntermobil, dünyanın önde gelen yedek parça markalarını Automechanika’da ziyaretçilerle buluşturacak.  

Türkiye'nin en köklü mümessillik firmalarından biri olan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş.’nin 2012 yılından beri iş birliğini sürdürdüğü Hella Gutmann Solutions, Hella ve Gutmann Messtechnik markalarının ortak girişimi olarak 2008 yılında kurulmuştur. Hella Gutmann Solutions, Gutmann'ın arıza tespit sistemlerindeki 20 yıllık tecrübesi ile Hella'nın araç elektroniği alanındaki deneyimini bir arada sunar. 24 ülkede yaklaşık 30.000 servis Hella Gutmann Solutions Arıza Tespit Sistemlerini kullanmaktadır.