kış lastikleri etiketli haberler

Havaların ısınmasıyla birlikte yaz lastiklerine geçme zamanı geldi. Continental Türkiye Binek Lastikleri Satış Müdürü Mehmet Akay, “Neden yaz lastiği kullanmalıyız ?” ve “Yaz lastiği nasıl seçilmeli?” sorularını sürücüler için yanıtladı. 

Brisa, kış şartlarına hazırlıklı olmak için, trafikte sürüş emniyetinin önemli bir parçası olan kış lastiklerini şimdiden temin etmeleri konusunda araç sahiplerine tavsiyede bulunuyor.

Herhangi bir durumda araç tekerleklerinin değiştirilmesi gerekebilmektedir. Bu yazımızda tekerleklerini değiştirmek isteye araç sahiplerinin dikkat etmeleri gerekenleri yazacağız.

30. OtoPratik açılış töreninde Brisa, kış lastikleri kullanımını teşvik etmek üzere geliştirdiği “lastik oteli” hizmetini tanıttı. Açılış töreninde konuşma yapan ATO Başkanı Salih Bezci, kış lastiği uygulamasının hayata geçmesinde ATO’nun büyük emeği olduğunu ifade etti.

Pazarın 4 önemli lastik markası Apollo, Aurora, Kenda, ve Uniroyal’i Türkiye pazarına sunan İncitaş, Kenda markalı kış lastiklerinin  bu kışın en çok tercih edilen lastiği olacağını belirtiyor.