Kıvanç Arman Bosch etiketli haberler

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, otomotiv yenileme pazarının güvenilir ve sektörün önde gelen firmalarından biri olan Bosch ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attı. Castrol’ün yüksek kaliteli ve üstün performanslı yağları, Türkiye çapında 200’e yakın Bosch Car Service’de tercih edilen yağ markası oldu.  

Yaklaşık 50 yıldır Bosch iş ortakları arasında yer alan Ak-Say otomotiv yeni şubesini İzmir’de açtı. Portföyünün yüzde 95’i Bosch Otomotiv Yedek parça ürünlerinden oluşan Ak-say Otomotiv’in yeni şube açılışı Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young ve  Bosch Otomotiv Türkiye, İran ve Orta doğudan sorumlu Yedek Parça Bölge Direktörü Kıvanç Arman tarafından gerçekleştirildi.  

Türkiye genelinde 56 ilde toplam 185 servis noktasıyla hizmet veren Bosch Car Service’lerin oluşturduğu değer ve gelecek planları, Antalya’da düzenlenen yıllık değerlendirme toplantısında konuşuldu. Antalya’da düzenlenen Bosch Car Service Türkiye Değerlendirme Toplantısına mobilitede dönüşüm ve gelecek konusu damgasını vurdu. Bosch Otomotiv Yedek Parça İş Birimi Bölge Direktörü Kıvanç Arman’ın ev sahipliğinde ‘Gelecek için hazır ol!” sloganıyla gerçekleştirilen toplantıya 185 Bosch Car Service yetkilisi katıldı. İki gün süren toplantılarda Bosch Car Service’lerin, iş kolunun Türkiye’de istikrarlı büyümesini perçinleyen en önemli güçlerden biri olduğu vurgulandı.

Dünyanın en önde gelen otomotiv yedek parça üreticilerinden Bosch’un, Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü Kıvanç ARMAN sorularımızı yanıtlayarak firmanın otomotiv sektöründeki faaliyetlerini anlattı.    

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor.  Bu çerçevede Bosch’un Otomotiv Yedek Parça Türkiye ve İran Direktörlüğü görevini yürüten Kıvanç Arman ek olarak Ortadoğu sorumluluğunu da üstlendi. Arman, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü olarak görevine başladı.

Yaşam için teknolojiler üreten Bosch Türkiye, gelecek vizyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla sürdürüyor. Bu çerçevede Bosch’un  Türkiye ve İran Otomotiv Yedek Parça Satış ve Pazarlama Direktörlüğüne Kıvanç Arman getirildi. Eyül ayında görevine başlayan Arman, daha önce İlk Donanım Teknik Satış ve Aplikasyon Direktörü olarak görev yapıyordu.