KNORR BREMSE etiketli haberler

Raylı ve ticari araç fren sistemleri üretiminde dünya liderliğini elinde bulunduran Almanya Münih merkezli Knorr Bremse, hem sektörel çalışmalar üzerine bilgi alışverişi yapmak hem de iş birliklerini artırmak üzerine Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’ni (TAYSAD) ziyaret etti.  

Ticari araçlar için Fren Sistemleri tedarikçisi olan Knorr-Bremse tarafından organize edilen ve ilki yapılan Treyler ve Filo Günü etkinliği çerçevesinde “Treyler için yeni Trendler ve Sistem Çözümleri” konulu konferans 27 Eylül tarihinde yapıldı. 5 farklı oturumun yapıldığı konferansta Knorr-Bremse’nin geliştirdiği; Havalı disk frenleri ve Treyler odaklı elektronik sistem çözümleri anlatılırken, Telematik çözümler ve lojistik sektöründeki trendler gibi önemli konular masaya yatırıldı.

30 ülkede 25 bine yakın kişiyi istihdam eden yaklaşık 5,5 milyar € (2016) seviyesinde satış rakamı elde eden Knorr-Bremse demiryolu ve ticari araçlar için fren sistemleri alanında dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. Teknoloji lideri olarak 110 yılı aşkın bir süredir sunduğu ürünlerle firma, kara ve demir yollarının güvenliğine sürekli olarak katkıda bulunuyor. Her gün, dünyanın dört bir yanında bir milyardan fazla kişi, Knorr-Bremse tarafından üretilen sistemleri güvenle kullanmaktadır.  

13-17 Eylül 2016 tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek olan Automechanika 2016 Ticaret Fuarında, Knorr- Bremse yeni TruckServices markasını piyasaya sürüyor. Gelecekteki her türlü satış sonrası hizmetlerini de bu marka kapsamına dâhil edecek olan Knorr-Bremse, TruckServices markası ile her türlü ve her yaştaki ticari araca ilişkin teşhis, bakım ve tamir çalışmaları için güvenilir ve ekonomik çözümler sunma iddiasını desteklemek açısından genişletilmiş bir ürün portföyü sunuyor.

Knorr-Bremse, arka arkaya dokuzuncu kez “fren” kategorisinde “Ticari Araç Sektöründeki En İyi Marka” ödülünü aldı. Transaktuell, Lastauto Omnibus ve FERNFAHRER adlı sektör dergilerinin okuyucularının üçte ikisi, oylarını Knorr-Bremse için kullandı.