MAHLE Aftermarket etiketli haberler

Behr Hella Service (BHS)’in bütün hisselerinin MAHLE Aftermarket tarafından satın alınması ile birlikte BHS’nin bütün faaliyetleri 1 Ocak 2020 tarihinde MAHLE’ye aktarılacak. MAHLE müşterileri bu sayede binek araçlar ve kamyonların yanı sıra tarım ve inşaat makineleri için de geniş termal yönetim ürünleri portföyüne erişebilecekler. Gelecek dönemde, ürünler BEHR satış markası altında sunulacak ve portföy sürekli genişletilecek.  

MAHLE’nin tanılama cihazı TechPRO® artık Avrupalı müşterilerin hizmetinde. MAHLE’nin artan pazar talebine yanıtı olan bu cihaz, hızlı ön yükleme ve anlık sonuçlar verme kabiliyetine sahip olmasının yanı sıra sezgisel çalışır ve cihazın bütün servis ömrü süresince ekonomik şekilde kullanılabilir.  

MAHLE Aftermarket, bu yıl, 30 yıldır sunduğu güvenilir klima servis cihazlarının geçmişine bakıyor. Bu ürün aralığı, her ihtiyacı karşılamak amacıyla sürekli olarak genişletiliyor. MAHLE Aftermarket, Automechanika Frankfurt 2018 fuarında, servislerin veritabanları ile bağlantı kurmalarını sağlayarak uygun maliyetli bakım ve kolay güncellemeyi mümkün kılan yeni nesil klima servis cihazlarını tanıttı.  

İstanbul Wyndham Grand Hotel'de organize edilen teknik seminerlerin ilk durağında, binek araç grubuna hitap eden rektfiyeciler katılım sağladı. Organizasyonun ikinci gününde ise ağır vasıta grubundan rektifiyecilerle beraber detaylı ürün eğitimi ve yemek organizasyonu yapıldı. Seminerlerin ikinci durağında ise MAHLE Ekibi Ankara Wyndham Hotel'de misafirlerini ağırladı. Yine burada da her iki araç grubundan konukları katılımı ile motor parçalarıyla ilgili teknik seminer verildi. Toplamda 150 firma ve 400 katılımcı ile tüm organizasyon başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.  

MAHLE, üretimin başlamasından yalnızca bir yıl geçmesine rağmen, araç üreticisi Renault için bir milyonuncu çelik pistonu teslim etme başarısını gösterdi. Renault’nun 1,5 ve 1,6 litre dizel motorlarında, dünya çapında ilk kez, çelik pistonlar ile donatılmış binek araç dizel üniteleri kullanılmaktadır.

Ocak 2016 tarihi itibariyle MAHLE Aftermarket, MAHLE Original markası altında tarım ve inşaat makineleri için marş motorları, alternatörler ve elektromotorların dağıtımını yapmakta ve aynı zamanda sunmakta olduğu hizmet portföyünü genişletmektedir.