mann filtre etiketli haberler

Filtrasyon çözümlerinde dünyanın önde gelen firması MANN+HUMMEL’in Kocaeli TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan üretim tesisi, Ford Q1 sertifikası aldı. MANN+HUMMEL Türkiye fabrikasında 2016 yılından itibaren üretilen Ford Transit ve Ford Tourneo Courier araçlarına ait hava filtre sistemlerinin üretim süreçlerindeki başarısının ardından alınan sertifikanın ödül töreni 17 Ekim 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi.  

MANN+HUMMEL, ardı ardına altıncı kez, Alman Patent ve Marka Bürosuna (DPMA) en çok patent başvurusu yapan şirketler arasında yer alıyor. Filtreleme uzmanı, geçen yıla kıyasla, listede altı basamak yükseldi.  

MANN+HUMMEL çalışanları ve aileleri 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü Doğa Çiftlik Evi’nde düzenlenen Aile Günü’nde bir araya geldi. Aileleriyle keyifli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayan MANN+HUMMEL çalışanları, her yaş grubuna hitap eden aktivitelerle de gönüllerince eğlendiler.  

Simkan Otomotiv A.Ş. Antalyalı dostlarıyla 29 Temmuz akşamı Crowne Plaza Antalya’da marka temsilcilerini buluşturan harika bir akşam yemeği düzenledi. Geceye Alman devirdaim markası GEBA, dünya devi MANN FILTRE, Alman üst segment fren grubunda adını duyurmuş HELLA PAGID, yine aynı şekilde dünya devi olan GATES firmasının marka temsilcileri ve kalite sorumluları katıldı. Ürün sunumları eşliğinde gerçekleşen akşam yemeğine 140 servis ve yedek parçacı müşteri katıldı. Aynı zamanda geceye Simkan Otomotiv A.Ş. nin Fethiye, Isparta, Burdur bölgelerindeki müşterileri de tam kadro yer aldı.

18 Mayıs 2016’da İstanbul’da Simkan Otomotiv ve Aslankardesler Otomotivin’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve filtrede dünya markası olan Mann Filtre  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

Aracınızın klima sistemini etkileyen faktörlerden olan polen, toz, toprak ve duman gibi havadaki tortular, aracın klima sisteminin yanı sıra sağlığınızı da etkiler. Özellikle bahar alerjisi olan kişilerin bu dönemde araç bakımlarına özen göstermesi ve bilinçli olması gerekir.

Otomotiv yedek parça sektöründe 27 yıllık tecrübeye sahip olan Türkiye’nin önemli yedek parça toptancılarından Tok Otomotiv, müşterilerini tedarikçileri ile buluşturdu. Zonguldak Dedeman Otel’de gerçekleşen organizasyonda Tok Otomotiv tedarikçilerinden; AYD, Gates, Kale Radyatör, Koneks, KYB, Mann Filter ve Yavuzsan firmaları yetkilileri, 320 perakendeci ile bir araya gelerek merak edilen soruları cevapladılar. 

Filtrasyon çözümlerinde dünyanın önde gelen firması olan MANN-FILTER, Türkiye’nin öncü otomotiv yedek parça dağıtıcılarından Martaş Otomotiv’in Gebze’deki yeni dağıtım merkezinin açılışına katıldı. Ziyaretçilerin Martaş Otomotiv yeni dağıtım merkezi ve sponsor firmaların ürün gamı ile ilgili bilgilendirildiği bu büyük organizasyon, MANN-FILTER‘ın renkli standı ve aktiviteleri ile büyük ilgi gördü.

Türkiye’den; Avrupa ve Orta Asya’ya kadar çok geniş  bir coğrafyanın yedek parça ihtiyacını karşılayan Martaş Otomotiv Yedek Parça A.Ş., sektördeki 35’inci yılını Auto Martashow etkinliği adı altında kutladı.