mapa debriyaj etiketli haberler

MAPA, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda bir kez daha, alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden Automechanika Innovation Award'a aday gösterildi.  

“Türkiye genelinde düzenlenen "MAPA Teknik Eğitim Seminerleri" İzmir’de otomobil yedek parçacıları ve özel servislerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikteki misafirlere, Debriyaj sistemlerindeki son teknolojiler, depolama ve montaj esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar, kalite anlayışı ve kalite yönetim sistemleri hakkında bilgiler aktarıldı.”

Dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, 28 Kasım-1 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Shanghai Fuarı’na katıldı.  

MAPA Makina, 23/24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Dragon Festivali'ne güçlü bir ekiple katıldı. İlki 2008'de İstanbul'da gerçekleşen dünyanın 3 büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali, binlerce takım, on binlerce yarışmacı ve yüzbinlerce davetlinin katıldığı Türkiye'nin tek kurumsaletkinliği olarak kabul ediliyor.  

Dünyanın önde gelen Debriyaj üreticilerinden MAPA, Doğu Anadolu Bölgesi "MAPA Debriyaj Sistemleri Teknolojileri" konulu seminerini, Servislerin ve Perakendeci satış noktalarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.    

%100 yerli sermaye ile dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, Türkiye'nin sayılı Araştırma - Geliştirme (Ar-Ge) merkezlerinden biri olmanın gururunu yaşıyor!  

Mapa Automotive’nin dönemsel olarak düzenlemiş olduğu “Debriyaj Sistemi Teknolojileri” eğtimlerinden bir yenisini daha gerçekleştirdi. 07.12.2016 tarihinde Maslak Atatürk Oto Sanayi’de usta ve servis yetkilileri MAPA Automotive fabrikasında ağırlandı.

MAPA Automotive pazarlama ekibi tüm Türkiye’de sanayi sitelerini dolaşarak ustalarımızı ziyaret ediyor. Debriyaj montajı ile ilgili faydalı bilgileri içeren MAPA panolarının dağıtımını gerçekleştiriyor. 

Dünyanın az sayıdaki debriyaj üreticilerinden biri olan MAPA’nın yeni patentli ürünü “Aşınma Ayarlı Debriyaj”, otomotiv parça/servis sektörünün en önemli organizasyonlarından Automechanika Frankfurt’un Eylül ayında düzenlenen fuarında inavasyon ödülene layık görüldü. Bağımsız uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından başarısı taçlandırılan MAPA, Türkiye’de bu ödülü kazanan ilk otomotiv firması oldu.