mapa yedek parça etiketli haberler

MAPA, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda bir kez daha, alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden Automechanika Innovation Award'a aday gösterildi.  

“Türkiye genelinde düzenlenen "MAPA Teknik Eğitim Seminerleri" İzmir’de otomobil yedek parçacıları ve özel servislerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikteki misafirlere, Debriyaj sistemlerindeki son teknolojiler, depolama ve montaj esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar, kalite anlayışı ve kalite yönetim sistemleri hakkında bilgiler aktarıldı.”

Dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, 28 Kasım-1 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Shanghai Fuarı’na katıldı.  

Dünyanın az sayıdaki debriyaj üreticilerinden biri olan MAPA’nın yeni patentli ürünü “Aşınma Ayarlı Debriyaj”, otomotiv parça/servis sektörünün en önemli organizasyonlarından Automechanika Frankfurt’un Eylül ayında düzenlenen fuarında inavasyon ödülene layık görüldü. Bağımsız uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından başarısı taçlandırılan MAPA, Türkiye’de bu ödülü kazanan ilk otomotiv firması oldu.