Mercedes-Benz Türk etiketli haberler

Mercedes-Benz Türk bünyesinde faaliyet gösteren TruckStore, 6 Nisan - 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştireceği bilgilendirme turları ile Türkiye’nin büyük bir bölümünü ziyaret edecek ve açacağı standları ile müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını yerinde dinleyecek. 

Mercedes-Benz Türk, 16 Mart – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında yeni Vito’yu ve 300’ün üzerinde farklı sektörde kullanılabilecek Yeni Sprinter Eco Panelvan’ı İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde yakından tanıtacak.

Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda 2005 yılında yapılan geniş kapsamlı yatırımlarla üretilmeye başlanan ve ürün yelpazesinin amiral gemisi olan Travego 10 yaşında.

Uluslararası taşımacılık, depolama ve dağıtım alanında 29 yıllık tecrübeye sahip olan Orkun Group, araç filosunu 101 adet yeni Mercedes-Benz Axor ile genişletti. Kamyonlar, Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde yapılan tören ile Orkun Group Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Karadeniz’e teslim edildi. 

ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar: “Yeni teşvik sistemi sektöre önemli açılımlar sağlayacak”

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler, 2010 yılından bu yana sigorta eksperlerine yönelik birlikte çalışılan araçların teknik özellikleri, konfor ve güvenlik sistemleri, üretici firmanın onayladığı onarım yöntemleri ve orijinal yedek parça kullanımının öneminin anlatıldığı eğitimler ve test sürüşü aktiviteleri gerçekleştiriyor.