motul türkiye etiketli haberler

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Motul, araç üreticileri ile yakın çalışarak, araç üretici onaylı %100 sentetik motor yağlarını tüketicilerin kullanımına sunuyor. Otomobil sınıfına yönelik üstün kaliteli Motul 8100 ve Specific serisi  yağlarındaki onaylar sayesinde araçlarda motor ömrü uzuyor ve yakıt tasarrufu sağlanıyor. Motul, üretici onaylı ürünleri ile araçlar için en doğru motor yağlarını kullanıma sunarken, araç ömrüne olan katkısı sayesinde araç sahipleri de tasarruf ediyor.  

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, Türkiye’deki yatırımlarını artırıp, şirketleşerek, yeni ofisinde Motul TR İleri Teknoloji Otomotiv ve Endüstri Yağları A.Ş. ismiyle hizmet sunmaya devam edecek.  

Sürekli gelişim ve ekip ruhu ile gücüne güç katan Motul, tüm Türkiye’deki 12 bayisinin 45 kişilik satış ekibi ile bir araya geldi. Antalya Tekirova’da gerçekleşen “Power Weekend” etkinliği sektör değerlendirmeleri, Motul’un uluslararası faaliyetleri ve teknik eğitimlerle başladı. Satış ekibinin önemi ve gücünün vurgulandığı gün, katılımcıların beyin fırtınası seansı ile sona erdi.

Yüksek teknoloji motor yağları üreticisi Motul, Türkiye’de Şubat 2015’de başladığı Türkiye turuna tam gaz devam ediyor. Antalya’da başlayan ve 122 günde 1200’den fazla noktanın ziyaret edildiği roadshow, profesyoneller ve iş yeri sahiplerinden ilgi görüyor. 

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, Almanya’da 77. Kez düzenlenen Moto GP’nin bu sezonki 9.yarışına Türkiye’den kalabalık bir ekiple katıldı. Motul’un Resmi madeni yağ tedarikçisi olduğu Moto GP, motosiklet yarışlarının en üst noktası olarak biliniyor ve dünya genelinde milyonlarca motosiklet tutkununu bir araya getiriyor. 3700 metre uzunluğunda ve 211.000 seyirci kapasiteli Sachsenring Pisti, Moto GP yarışı hafta sonunda yine motosiklet severlerle dolup taştı. 

MOTUL, özellikle otomotiv ve yan sanayindeki tecrübesiyle müşterilerine hizmet veren Luce Halkla İlişkiler ile, medya ilişkileri, sosyal medya ve etkinlik yönetimi konularında çalışmaya başladı. 

Sabırsızlıkla beklenen motor yarışlarından birinin tanıtımı kısa süre sonra tüm dünyada başlayacak ve böylece ünlü kırmızı MOTUL logosu da tüm dünyada öne çıkacak. Zirvedeki spor modellerinin ve 24 Hours of Le Mans GT takımlarının çoğunun tercih ettiği motor yağı, bu Fransız dayanıklılık efsanesine ev sahipliği yapacak olan FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'ndaki yeni Nissan LM P1 hibrit programının resmi motor yağı partneri olarak açıklandı.