Nsk Group etiketli haberler

ROTA markalı ürünleri üreten NSK Group fabrikası, Mercedes firmasının yaptığı denetimlerden başarı ile geçerek hem kamyon hem de otobüs kısmında tüm dünyadaki projelerde verdiği teklifler ile proje alabilir statüsü kazandı.  

NSK Group, ROTA markası ile Automechanika Dubai ve Autos Truck Day fuarlarına katılarak ürünlerini tanıttı.

Geleneksel olarak yapılan NSK Group iftar daveti şenlik havasında Bursa ve İstanbul’da bu yılda büyük bir katılım ile gerçekleşti. İftar programlarının başlangıcında 10 yıl ve üzeri süre ile çalışanlara da çeşitli kategorilerde kıdem teşvik ödülleri takdim edildi.   

NSK Group, ROTA markası ile Eylül ayında Almanya’da düzenlenen Automechanika Frankfurt ve IAA fuarlarına katıldı. ROTA standında güçlendirilmiş v çeki kolu başta olmak üzere yeni ürünlerini tanıttı.  

NSK Group, ROTA markası ile Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Firması listesinde bu yılda yerini aldı.   

NSK Group fabrikalarının bulunduğu Bursa Karacabey’de 20 Mayıs 2018 Pazar günü gerçekleşen geleneksel iftar yemeği NSK Group çalışanları ve ailelerinin katılımı ile yapıldı. Atatürk Kültür Parkı içerisinde yer alan Salon Taha’da yaklaşık 1200 kişinin katıldığı iftar yemeği şenlik havasında geçti.  

NSK Group, ROTA markası ile katıldığı Automechanika İstanbul fuarında birçok yeniliğe ev sahipliği yaptı. Fuarda ilk kez görücüye çıkan iki yeni ürün kataloğu ve güçlendirilmiş ürün ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.  

ROTA, Latin Amerika’nın en büyük otomotiv yedek parça fuarı olan Automec 2017’de yeni ürünlerini, patentli çözümlerini ve yenilikçi yaklaşımlarını ziyaretçileri ile buluşturdu.  

Automechanika İstanbul 2017 fuarında geliştirdiği ürünlerini görücüye çıkaran ROTA, yeni ürünleriyle ziyaretçilerden büyük beğeni topladı. ROTA, fuarda aynı zamanda yeni tanıtım filmi, yeni kataloğu ve “Ustaları Dinliyoruz” projesini de ziyaretçiler ile buluşturdu.