nsk rulman etiketli haberler

NSK Rulmanları Avrupa, Peterlee tesisi, prestijli bir kalite ödülü ile Nissan Europe tarafından ödüllendirildi. Tesis, otomobillerde kullanılan rulman ürünlerini üretmektedir.  

Bu yılki Automechanika Frankfurt fuarında yer alan önemli bir açıklamada, NSK Avrupa, bağımsız otomotiv satış sonrası pazarına (IAM) yönelik mevcut ürün yelpazesine önemli bir genişleme yaptığını yayınladı. Şirketin ProKIT serisi tekerlek poyrası rulmanları kapsamı, Avrupa'nın en popüler otomobillerini daha da fazla kapsayacak şekilde genişletildi.  

Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı, teker poyra rulmanlarını değiştirirken becerilerini geliştirmek isteyen tamirhaneler için iki kapsamlı NSK eğitim videosunun tanıtımına tanıklık yaptı. Poyra rulmanı değiştirme prosedürlerine açık, adım adım bir yaklaşım sunan videolar, bu tür onarımın Avrupa genelinde müşteriler için daha hızlı, daha emniyetli ve daha güvenilir olmasını sağlamak için kullanışlı ve bilgilendirici ipuçları da sunmaktadır.  

Bu yılki Automechanika Frankfurt fuarında (11-15 Eylül), NSK Avrupa, bağımsız otomotiv yenileme pazarına yönelik sürekli genişleyen ürün yelpazesine ışık tutmayı planlıyor. Şirketin popüler ProKIT'i, serinin odak noktasında kalırken, NSK mevcut referansların sayısını önemli ölçüde genişletmiş bulunuyor. Etkinliğe katılacak olanlar daha fazla bilgi edinmek için şirketin standını (Salon 4, Stand C51) ziyaret etmeye davetlidir.  

NSK, Bağımsız Otomotiv Yenileme Pazarına (IAM) özel ProKIT tekerlek poyra rulmanları serisinin planlı genişlemesini ve bunlara ait yeni paketleme detaylarını duyurdu. Tek kutuda çözüm olarak sunulan ProKIT serisi yalnızca rulmanlar, keçeler ve civatalar gibi OE araç üreticileri tarafından test edilen ve onaylanarak kullanılan %100 orijinal ürünleri içermektedir ve bunların kapsamı önümüzdeki aylarda çeşitli araç tiplerine uyum sağlamak için genişletilecektir.  

NSK toptancıları uzun vadeli ve güvenilir işbirliği sunmaktadır NSK, Bağımsız Otomotiv Satış Sonrası (IAM) Hizmeti verme kararının ardından, tamirhane sahiplerine değer katmada güvenilir toptancı ağının görevini ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.  

NSK'nın Bağımsız Yenileme Pazarı (IAM) Hizmeti verme kararı, otomotiv OEM'leri için yüzyıldan beri ürün tasarlama ve üretme geçmişine dayanmaktadır. Endüstride sıklıkla görülen bir strateji, Uzak Doğu'daki düşük ücretli ekonomilerde satış sonrası bileşenler üretmek olsa da, NSK IAM için ürettiği bütün ürünlerin tamamen OE kaynaklarından geldiğini ve dünyanın en büyük otomobil üreticileri tarafından test edilip onaylandığını garanti etmektedir.  

Bağımsız Otomotiv Yenileme Pazarı (IAM) için özel web sitesini tanıtan NSK şimdi de, bu kullanışlı ve bilgilendirici online platformu Türkçe olarak yayınladı. www.nsk-autoaftermarket.gen.tr adresinden erişilebilen yeni site, şirketin bütün ürünlerinin OE kaynaklarından geldiğini garantileyen IAM içerisinde NSK’nın genişleyen faaliyetini desteklemektedir. Bu katma değerli teklif, toptancıların daha karlı, verimli ve etkili bir şekilde iş yapmalarını sağlamanın yanı sıra güvenliği düşünen ve bu doğrultuda orijinal yedek parçalar talep eden araç sahiplerine güvence vermektedir. 

NSK, bu sene 17-21 Ekim tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek olan Equip Auto 2017 fuarına ilk defa katılacak. Salon 1, stant 1 C085'te yer alacak olan NSK, geçen sene ortaya koyduğu Bağımsız Otomotiv Yenileme Pazarına (IAM) girme amacını destekleyen bilgilendirici bir sunumda bulunacaktır. Bir OEM ve birinci sınıf tedarikçi olarak şirketin sahip olduğu konumu temel alan IAM yaklaşımı, ortakların ve araç servisi sahiplerinin daha karlı, daha verimli ve daha etkin iş yapabilmelerini sağlamaktadır.