optimal yedek parça etiketli haberler

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC OTOMOTİV ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Katılımcılar arasında OPTİMAL ve GATES firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany Markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü  Alpaslan TOPÇU tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.  

STAHLGRUBER GmbH, one of the leading automotive spare parts distributors in Europe, has acquired a majority stake in Germany-based OPTIMAL AG & Co. KG – subject to approval by competition authorities. For more than 25 years, OPTIMAL has been successfully supplying automotive spare parts to international customers under the brands OPTIMAL  and Bendix.  

Önümüzdeki sene 40.yılını kutlayacak olan Türkiye’nin önemli yedek parça toptancılarından Özçete Otomotiv, tedarikçileri ile buluştu. 22-26 Şubat’ta Su Hotel Antalya’da gerçekleşen organizasyonda Özçete Otomotiv tedarikçilerinden; Delphi, Kale Radyatör, King Motor Yatakları, Koneks, Meha Otomotiv ve Optimal firmaları yetkilileri Özçete çalışanları ile bir araya gelerek merak edilen soruları cevapladılar.  

Automechanika İstanbul Fuarı’nda Mercanlar Otomotiv ve Optimal bir kokteyl düzenlediler. Mercanlar Otomotiv standında yoğun kaılımla gerçekleşen kokteyle, Optimal’den Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin GENÇ, Genel Müdür Özden DOĞAN, İhracat Satış Direktörü Aykut ASİLOĞLU ve Satış Sorumlusu Bülent Vardar katıldı.