oss automechanika istanbul etiketli haberler

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 60'a yakın üyesi ile sektörün önemli etkinliklerinden Automechanika Istanbul’da yer aldı. Satış sonrası pazarının kalbinin attığı ve OSS’nin ana destekçisi olduğu organizasyon, 4-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlendi.  

Otomotiv Satış Sonrası Sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetin yaygınlaşması için çalışmalar yapan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Istanbul’da yerini aldı. İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen uluslararası otomotiv endüstrisi fuarına 51 üyesi ile katılan OSS, bir kez daha sektörün sesi oldu.  

Otomotiv Satış Sonrası Sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetin yaygınlaşması için çalışmalar yapan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), geniş bir katılımla 6 – 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Istanbul’da yerini alacak. İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan uluslararası otomotiv endüstrisi fuarına 48 üyesi ile katılacak olan OSS Derneği, yaklaşık 4600 metrekare ile tüm fuar alanının %15’ine sahip konumda olacak. Fuarın ana destekçilerinden olan OSS, yeni isim ve logosunu Automechanika Academy kapsamında düzenleyeceği OSS konferansında tanıtacak.