oss derneği etiketli haberler

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)’nin 8 Haziran günü yapılan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa yeniden Mesut URGANCILAR seçildi. URGANCILAR, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Pazarı’nın hakkettiği itibara kavuşması için Yönetim Kurulu’nun yanı sıra derneğin tüm komiteleri ile birlikte çalışmalarına devam edeceklerini belirterek kendilerine güvenen ve bir dönem daha bu göreve layık gören üyelere teşekkürlerini iletti.  

OSS Rekabet, Telematik ve Sigorta Komitesi etkinlikleri kapsamında, 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de, “Yeni Motorlu Taşıtlar Grup Muafiyeti Tebliği’nin Otomotiv Sektörüne Etkileri” toplantısı düzenlendi.  

OSS Derneği, üyelerine ve tüm Otomotiv Satış Sonrası Sektörü'ne fayda sağlayacak faaliyetlerde bulunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda OSS Derneği, TecAlliance firması ile ortak bir proje geliştirmiş olup, TecDoc WebCatalog Automechanika Istanbul 2017 özel sürümü 21 Temmuz 2017 tarihine kadar ücretsiz olarak üyelerimizin ve tüm Satış Sonrası Pazarı firmalarının hizmetine sunulmuştur.

Automechanika Istanbul  2017’nin ana destekçilerinden Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 6-9 Nisan tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenen fuarda yerini aldı. 104 üyesinin 48’i ile fuara katılan OSS, fuar alanının %15’ini kapsayarak derneğin Otomotiv Satış Sonrası Sektörü’ndeki gücünü bir kez daha gözler önüne serdi. 

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)’nin Automechanika Academy kapsamında düzenlediği OSS Konferansı, 6 Nisan Perşembe günü TÜYAP’ta gerçekleştirildi. Üyelerden ve fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören konferans yaklaşık iki buçuk saat sürdü. 

Otomotiv Satış Sonrası Sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetin yaygınlaşması için çalışmalar yapan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), geniş bir katılımla 6 – 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Automechanika Istanbul’da yerini alacak. İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan uluslararası otomotiv endüstrisi fuarına 48 üyesi ile katılacak olan OSS Derneği, yaklaşık 4600 metrekare ile tüm fuar alanının %15’ine sahip konumda olacak. Fuarın ana destekçilerinden olan OSS, yeni isim ve logosunu Automechanika Academy kapsamında düzenleyeceği OSS konferansında tanıtacak.

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği organizasyonları kapsamında, 4 Mart 2017 Cumartesi günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de, otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Murat KURTLAR ile “Geleceği Şekillendirmek“ başlıklı interaktif söyleşi düzenlendi.