Renault Trucks Türkiye etiketli haberler

Renault Trucks Dünya Başkanı Bruno Blin, Türkiye ziyareti sırasında kamyon ve çekici pazarını değerlendirdi. Türkiye’de Renault Trucks olarak pazar paylarının tüm dünya ortalamasının üzerinde arttığını belirten Blin, pazarda yaşanan daralmanın son bulmasını ve gerçek hacmine dönmesini beklediklerine değindi.  

Renault Trucks Türkiye, yeni yapılanmasında gücüne güç katmaya devam ediyor. Ataması  gerçekleşen sektörün deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye’de göreve başlıyor.  Türkiye’de yeni yapılanması ile müşterine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Renault Trucks, ekibini de güçlendiriyor. Yeni ataması yapılan sektörün tanınan deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye bünyesinde buluşuyor. Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü olarak görevine başlarken; Şebnem Uygurtürk, Pazarlama Direktörü ve Serkan Karataban ise Satış Sonrası Direktörü olarak Renault Trucks ekibinde yerlerini alıyor.  

4 – 9 Mayıs tarihlerinde Antalya, 11 – 15 Mayıs tarihlerinde İzmir, 25 – 29 Mayıs tarihlerinde Mersin ve 8-12 Haziran tarihleri arasında Samsun illerinde gerçekleştirilen Optifuel Challenge "Yılın Yakıt Tasarrufu Şampiyonu Kim?” yarışması 4 Ağustos günü İstanbul’da düzenlenen Türkiye Finali sona erdi. Her ilden Yakıt Tasarrufu Şampiyonu olarak şeçilen  finalistler  Renault Trucks T Optifuel çekici ve 22 ton yüklü treyler ile yarıştılar.