Reşat Dumanoğlu etiketli haberler

BorgWarner çatısı altında, otomotiv üreticileri için geleceğe yönelik çözümler geliştiren Delphi Technologies’in D markalı ürün yelpazesi, Türkiye’nin dört bir yanındaki güçlü dağıtım kanalları aracılığıyla servisler ve tüketicilerle buluşarak pazardaki beşinci ayını geride bıraktı. Geçtiğimiz yılın sonunda tanıtılan ve başta motor yağları olmak üzere fren spreyi, fren sıvısı ve antifriz ürünlerini bünyesinde barındıran D markalı ürün ailesi, hem binek hem de hafif ticari araçların ihtiyaçlarını yüksek memnuniyet oranıyla karşılamaya devam ediyor.

Temiz ve verimli araç teknolojisi çözümlerinde dünya lideri BorgWarner, başta motor yağları olmak üzere bünyesinde fren spreyi, fren sıvısı ve antifriz ürünlerini barındıran yeni yerli üretim ürün yelpazesini “D” markasıyla tanıttı. Şirket bünyesindeki “Delphi Technologies Satış Sonrası” altında sunulan D markalı ürünler içerisindeki motor yağları; özellikle fiyat - fayda dengesiyle öne çıkıyor ve hem binek hem hafif ticari ürün gruplarında, tam sentetik ve yarı sentetik olarak İzmir’de üretiliyor. OEM gerekliliklerini sağlayarak 1, 4, 5, 7 ve 10.5 litrelik çeşitleriyle Türkiye çapında satışa sunulan D marka motor yağları, geçmişte de madeni yağ alanında ürünler sunan Delphi Technologies Satış Sonrası kalitesiyle tekrar raflardaki yerini alıyor.  

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, yedek parça bayileri ile bir araya geldi. Antalya Belek’te düzenlenen etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından bayi yöneticileri ve yetkilileri katıldı. Delphi Technologies Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu & Afrika Bölge Direktörü Ş. Reşat Dumanoğlu; Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu & Afrika Pazarlama Müdürü Sinan Aslan ve Türkiye, Kafkasya Satış Müdürü Ozan Keyik’in birer sunum yaptığı etkinlikte yeni logoya geçiş, yıl değerlendirmesi, 2019 beklentileri, yedek parça pazarı, sahte ürünlerle mücadele ve genel otomotiv pazarı hakkında bilgiler paylaşıldı.  

Eğitim merkezlerinde başta Delphi Dizel Yetkili servisleri olmak üzere Türkiye genelinde satış sonrası alanında hizmet veren servis ve tamirhanelerin teknik elemanlarına; her geçen gün hızla gelişen teknolojilere sahip günümüz modern araçlarına hizmet sunmaları için gerekli teknik ekipman ve cihazları tanıttıklarını ve ilgili eğitimleri sağladıklarını belirten Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye Direktörü Ş. Reşat Dumanoğlu, yakın bir zamanda hayata geçen Yeni Nesiller için Delphi Akademi’yi (DANG) sitemize anlattı.

2001 yılında satış sonrası bayrağını Türkiye’de devralan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri, geleneksel Yetkili Servis Toplantısı’nı bu kez Antalya’da gerçekleştirdi. Delphi Dizel yöneticileri, distribütörler ve yetkili servislerin bir araya geldiği toplantıda; 2014 yılı dizel dünyasındaki gelişmeler değerlendirilirken; 2015 yılı hedefleri, dünyada ve Türkiye’de genişleyen dizel araç pazarındaki yenilikler paylaşıldı.