rıza şahin oss etiketli haberler

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 60'a yakın üyesi ile sektörün önemli etkinliklerinden Automechanika Istanbul’da yer aldı. Satış sonrası pazarının kalbinin attığı ve OSS’nin ana destekçisi olduğu organizasyon, 4-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlendi.  

Türkiye’nin hem nicelik hem de nitelik bakımından en büyük fuarı olan Automechanika Istanbul büyük bir hızla başladı. En büyüklerin yer aldığı fuarda Otomotiv Satış Sonrası Sektörü’nde kaliteli ve güvenilir hizmetin yaygınlaşması için çalışmalar yapan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS) başroldeydi. 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen uluslararası otomotiv endüstrisi fuarına 59 üyesi ile katılan OSS, bir kez daha sektörün sesi oldu.  

Her yıl otomotiv sektöründen birçok uzmanı bir araya getiren Aftermarket konferanslarının bu yıl 9’ncusu gerçekleşti. Konferansta açılış konuşmacılarından olan TAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Alper Kanca, “TÜİK verilerine göre, toplam araç parkımız Mart 2018 itibariyle 22,4 milyon adede ulaştı” dedi.  

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS) tarafından desteklenen, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) ve Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından ortaklaşa düzenlenen 9. Aftermarket Konferansı 25 Mayıs 2018 Cuma günü The Green Park Pendik Hotel’de gerçekleştirildi. Sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının katıldığı konferansta, OSS Derneği Başkanı Rıza Şahin sektöre ortak payda ve değer üretme çağrısı yaptı.